0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ ۰۹:۱۷:۲۶
کد مطلب:  884917
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
درخشش هنرجویان شهرستانهای استان تهران در مرحله کشوری جشنواره مهارتهای هنری کاردانش

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ازدرخشش هنرجویان شهرستانهای استان تهران در مرحله کشوری جشنواره مهارتهای هنری کاردانش خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میر رضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به برگزاری مرحله نهایی کشوری سیزدهمین جشنواره مهارتهای هنری شاخه کاردانش  در روزهای 16 لغایت 18 تیرماه جاری به میزبانی استان قم ، گفت: کسب سه رتبه اول  ، یک رتبه دوم ، دو رتبه سوم کشوری و رتبه چهارم تیمی شهرستانهای استان تهران در مرحله کشوری در ده سال اخیر بی سابقه و قابل توجه است.

وی افزود :در مرحله نهایی این جشنواره ، هنرجویان ، فائزه چهارراهی در رشته چرم و بهاره خوش صورت در رشته قلمزنی از شهریار و ساناز حسینی در رشته عکاسی آنالوگ از پاکدشت موفق به کسب رتبه اول شدند.

شفیع پور ادامه داد:همچنین هنرجویان،ریحانه بالاخانی در رشته چرم(معرق و حکاکی) از شهریار رتبه دوم و افسانه نوروزی در رشته هنر فرش از ملارد و صدف سادات ابراهیمی در رشته معرق کاری از شهریار رتبه سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

 این مقام مسئول با تاکید بر این که معنای زندگی فرصت تلاش مستمر و خستگی ناپذیر و تعالی در همه عرصه ها و شئون از جمله مهارتهای هنری می باشد، تصریح کرد: امیدوارم همه عوامل اجرایی و هنرآموزان با انگیزه مضاعف در مسیر پویایی و خدمت رسانی به هنرجویان حرکت کرده و موفق باشند.

شفیع پوردر پایان  ضمن تبریک به هنرجویان برگزیده، کسب این موفقیت را حاصل تلاش همه همکاران هنرآموز ، مدیران هنرستانها و کارشناسی های مناطق در ایجاد بستر مناسب جهت بروز استعدادها و نمایش توانمندی های هنرجویان استان دانست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                   

به اشتراک بگذارید :