14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ ۲۱:۱۳:۲۶
کد مطلب:  884678
25 درصد مدارس آموزش از راه دور استان گیلان مجهز به سامانه آموزش الکترونیکی می شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با حضور در همایش آموزشی مدیران و کارشناسان حوزه مدارس آموزش از راه دور استان، از برگزیدگان این حوزه تقدیر کرد.

در ابتدای این جلسه آقاجانی رئیس اداره مشارکت های مردمی ضمن خیرمقدم به همکاران خواستار برنامه ریزی منظم و نظارت همه جانبه بر فعالیت های مدارس آموزش از راه دور در سطح استان شد ایشان تاکید کردند با توجه به شرایط دانش آموزان مدارس آموزش از راه دور و توسعه فضای الکترونیکی در سطح جامعه، ضرورت تجهیز مدارس آموزش از راه دور به آموزش های الکترونیکی انکار نشدنی است و خواستار همکاری مؤسسان این مدارس با طرح وزارتی مزبور شدند.

در ادامه «دکتر نادر جهان آرای» مدیر کل آموزش و پرورشاستان، ضمن  تحسین برانگیز دانستن فعالیت های مدارس آموزش از راه دور، بر لزوم حمایت از دانش آموزان بازمانده از تحصیل تاکید کرد. وی برنامه ریزی دقیق مدیران و مؤسسان مدارس آموزش از راه دور  و نظارت بر روند فعالیتهای اینگونه مدارس در سطح ادارات آموزش و پرورش و  استان را خواستار شد و به نقش حمایتی اداره کل از اینگونه مدارس اشاره  کرد. جهان آرای در ادامه به فرآیند الکترونیکی شدن آموزش های مدارس از راه دور تاکید و به نقش مهم مؤسسان در اجرایی شدن طرح فوق اشاره داشتند. در ادامه برنامه از مدیران و کارشناسان موفق حوزه مدارس غیردولتی آموزش از راه دور استان با اهدای لوح و هدیه، تقدیر شد.

شایان ذکر است در استان گیلان 63 مدرسه آموزش از راه دور و 3621 دانش آموز تحصیل می کنند.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :