28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ ۱۵:۰۱:۱۱
کد مطلب:  884621
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ساماندهی نیرو های سرباز معلم‌ در سال 98

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از ساماندهی موفق نیرو های سرباز معلم‌ در سال 98 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اعلام این خبر گفت: بر اساس اعلام زمانبندی شده  طبق بخشنامه وزارتی ، داوطلبان واجد شرایط که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور ماه سال  98 می باشد با مراجعه به مناطق تابع ثبت نام  و تشکیل پرونده می دهند.

وی افزود:طبق سهمیه اعلامی به مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران ، امتیازبندی با دقت صورت پذیرفته و فرآیند گزینش آنان به سرعت انجام خواهد شد.

 

بهارلو با اشاره به  ساماندهی موفق نیروهای سرباز معلم‌ در شهرستان های استان تهران، تصریح کرد: تعداد دویست و هفده نفر با عنوان سرباز معلم در سال 98 شروع بکارخواهند کرد و خدمت297 نفر سرباز معلمی که از سال 96 در حال خدمت بودند به پایان خواهد رسید.

 

 بهارلو با آرزوی موفقیت برای سرباز معلمان، خواستار استفاده از تمام توان خود برای تعلیم و تربیت دانش‌آموزان این سرزمین شد و از سرباز معلمان محترمی که خدمت آنان به پایان رسیده است کمال تشکر و قدردانی را نموده و برای آنان آرزوی توفیق روزافزون در ادامه مسیر زندگی نمود.

 

به اشتراک بگذارید :