23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ ۱۲:۱۵:۰۰
کد مطلب:  884604
رییس اداره حقوقی ، املاک و حمایت قضایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
توجه ویژه به آموزش حقوق شهروندی در مدارس

رییس اداره حقوقی ، املاک و حمایت قضایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از توجه ویژه به آموزش حقوق شهروندی در مدارس استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، رییس اداره حقوقی ، املاک و حمایت قضایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به ضرورت توجه ویژه به آموزش حقوق شهروندی در مدارس استان اظهار داشت: در راستای تحقق اهداف مورد نظر در فصل سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ، منشور حقوق شهروندی و منشور ملی حقوق دانش آموزان ، توجه ویژه به آموزش حقوق شهروندی به دانش آموزان در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است .

وی تعیین تکلیف و اجرای قطعی آرای دیوان عدالت اداری در راستای توجه به تضمینات کارمندان دستگاه اجرایی را از دیگر برنامه های اصلی اداره حقوقی ، املاک و حمایت قضایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران دانست و تصریح کرد: این اداره تمامی تلاش خود را در جهت احقاق حقوق همکاران و سازمان متبوع به کار خواهد بست و در انجام وظایف محوله از هیچ خدمتی دریغ نخواهد ورزید.

گفتنی است اداره حقوقی ، املاک و حمایت قضایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران طبق ارزیابی به عمل آمده موفق به کسب رتبه نخست کشور در مستند سازی و اخذ سند مالکیت گردیده است

به اشتراک بگذارید :