23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ ۲۲:۵۷:۱۱
کد مطلب:  883904
با حضور عوامل اجرایی در آخرین جلسه هماهنگی در کانون فرهنگی و تربیتی سهروردی:
سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت دانش آموزان استان های سراسر کشور در استان زنجان آغاز گردید

سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت دانش آموزان استان های سراسر کشور در بخش پژوهشی با حضور میهمانان وزارتی و عوامل اجرایی در آخرین جلسه هماهنگی در سالن اجتماعات کانون فرهنگی و تربیتی سهروردی شهر زنجان عصر امروز به صورت رسمی آغاز گردید.

به گزارش کمیته روابط عمومی و انتشارات بخش پژوهشی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت، مسئول ستاد برنامه ریزی مسابقات کشوری قرآن در ابتدای این جلسه با ابراز خرسندی از میزبانی استان زنجان ابراز داشت: بعد از 18 سال دوباره پایتخت شور و شعور حسینی میزبان دانش آموزان نخبه قرآنی در بخش پژوهش است.

محبوبی فر با تقدیر از مدیر کل، معاون پرورشی و فرهنگی و سایر عوامل اجرایی این دوره از مسابقات در زنجان گفت: مسابقات قرآنی در وزارت آموزش و پرورش در مقایسه با سایر دستگاه های اجرایی کشور همیشه رتبه اول را با فاصله زیاد داشته و دارد.

مسئول کمیته فنی مسابقات تصریح کرد: ما به اجرای مسابقات در بالاترین سطح استاندارد آن همیشه افتخار می کنیم و باور داریم که این موفقیت ها با همکاری و همدلی همکاران در استان ها اتفاق افتاده است.

این مسئول وزارتی با مهم دانستن این مسابقات برای دانش آموزان گفت: باید میزبان خوبی برای آنان باشیم تا همیشه از این مسابقات به عنوان یکی از بهترین اتفاقات زندگیشان یاد کنند.

محبوبی فر در ادامه سخنان خود اظهار داشت: در این مسابقات همیشه از داوران طراز اول بین المللی و کشوری استفاده می کنیم و این اهمیت مسابقات را نشان می دهد.

وی با با اشاره به اینکه عوامل اجرایی مسابقات جزو بهترین و خالص ترین نیروها هستند گفت: امیدواریم با همکاری و همدلی شما و پشتیبانی مسئولین استان زنجان بتوانیم مسابقات را به بهترین شکل آن برگزار نماییم.

این مسئول وزارتی با توجه به فاصله 18 ساله بین دو میزبانی استان زنجان اظهار داشت: باید در این دوره از مسابقات حساسیت بیشتری در تمامی جهات داشته باشیم تا این رویداد قرآنی با کمترین نقص برگزار شود.

به اشتراک بگذارید :