25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ ۲۲:۳۰:۴۴
کد مطلب:  883900
معاون توسعه مدیریت و  پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران : 
اطلاع رسانی شفاف پیرامون صندوق ذخیره فرهنگیان ضروری است 

جلسه کارگروه صندوق ذخیره ی فرهنگیان شهرستانهای استان تهران  روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه در دفتر شورای اداره کل با ریاست  یوسف بهارلو معاون  توسعه مدیریت و  پشتیبانی و سایر اعضا تشکیل شد.

به  گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران یوسف بهارلو در این جلسه گفت : من به همراه آقای صید لو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  برای حمایت از تلاش های صادقانه ای که در این مجموعه صورت گرفته ، سهم الشرکه خود را از 1.12 به 5 درصد افزایش دادیم . وی افزود : ما طبق رویه ی خود  از تمام اموری که به هر نحوبه همکاران نفع رسانده ومفید باشد حمایت می کنیم  و موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان نیز در همین رده قرار دارد .
بنا بر این گزارش معاون توسعه مدیریت و  پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران تاکید کرد : باید تلاش کنیم تا به دور از جو سازی های ایجاد شده اخبار تلاش های صادقانه ی صورت گرفته در  صندوق ذخیره فرهنگیان را به گوش فرهنگیان شریف برسانیم تا این مجموعه بتواند درارائه ی خدمات مناسب با شان فرهنگیان به تلاش خود ادامه دهد . 
یوسف بهارلو خاطر نشان کرد : با توجه به اهمیت عضویت همکاران وارتقا سهم الشرکه آنان  ، فرهنگیان  باید از مزایای صندوق باخبر شوند و بسیاری از آنان پس از اطلاع از مزایای صندوق ،  درخواست خودرا به منظور افزایش حق السهم ارایه کرده اند .  وی افزود : در این راستا اداره تعاون اداره کل  نسبت به افزایش حق السهم همکاران به ۳ درصد اقدام نموده است.از کارگزینی ادارات می خواهیم تا  همکاران جدید الورود را به عضویت در صندوق ذخیره ی فرهنگیان ترغیب نمایند . 
بهارلو اطلاع رسانی و پوشش خبری توسط روابط عمومی اداره کل  و تشکیل جلسه  روسای مناطق با حضور مسوولان موسسه وشرکت بویژه  با حضور آقای نیکدل مدیرعامل صندوق را از دیگر تصمیمات کارگروه صندوق ذخیره ی فرهنگیان در استان اعلام نمود . 
بنا بر این گزارش در ابتدا ی جلسه ، دانشی نماینده ی صندوق ذخیره در استان  گزارشی از اقدامات انجام شده درسطح استان  را ارائه نمودو  اعضای کارگروه  استان اعلام نمودند برای حمایت از صندوق ذخیره فرهنگیان ،  حق الشرکه خود را به 5 درصد  افزایش می دهند . 
  گفتنی است در این جلسه علاوه بر بهارلو معاون توسعه مدیریت و  پشتیبانی  اداره کل ، روسای ادارات تعاون ،  حسابداری ، اموراداری وکارگزینی  ، روابط عمومی،  فن آوری اطلاعات به همراه آقایان دانشی و رضی نماینده ی موسسه و دفتر نمایندگی  در جلسه حضور داشتند .

به اشتراک بگذارید :