18 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ ۱۶:۰۷:۴۱
کد مطلب:  883878
درحضور اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انجام شد:
تقدیرمدیرکل ازمساعدت های سرپرست وزارت آموزش و پرورش

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از اختصاص سهمیه ویژه ماده 28 و دانشگاه فرهنگیان به استان خراسان جنوبی توسط آقای حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی پیش از ظهر امروز در جلسه جمع بندی ار اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد: نگاه ویژه سرپرست محترم آموزش و پرورش به استان حاکی از عمق شناخت ایشان از مسائل آموزش و پرورش در خراسان جنوبی است.

وی، تربیت اسلامی ایرانی فرزندان این خطه از میهن اسلامی را مهم ترین دغدغه فرهنگیان استان برشمرد و تصریح کرد: آموزش و پرورش خراسان جنوبی برای آغاز سال تحصیلی آینده به یک هزار و 638 معلم برای تکمیل نیروی انسانی خود نیاز دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با بیان این که ریشه تمام ابتکارات و پیشرفت ها در جامعه آموزش و پرورش است، ابراز داشت: تراکم نسبی استان در هر کیلومتر مربع 7 نفر است؛ که این رقم پس از استان سمنان کمترین تراکم نسبی را دارد.

واقعی با اشاره به فعالیت 203 آموزشگاه در نوار مرز استان، خاطر نشان کرد: بیش از 8 هزار و 500 دانش آموز دختر و پسر مرزنشین در این مدارس مشغول تحصیل می باشند که کمبود نیروی انسانی موجود در استان مدیریت این آموزشگاه ها را با مشکل مواجه کرده است.

به اشتراک بگذارید :