1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ ۱۷:۵۱:۰۳
کد مطلب:  881980
پوشش کامل دوره آموزش عمومی، اولویت اول معاونت ابتدایی

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: ساماندهی و به کار گیری بهینه منابع انسانی ، جذب و تربیت معلمان در تحقق ماموریت های نظام تعلیم و تربیت رسمی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، نرگس دستیار در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رودبار با اشاره به اولویت های معاونت آموزش ابتدایی اظهار داشت: تعمیم دوره پیش دبستانی به ویژه در مناطق محروم و برنامه ریزی برای پوشش کامل دوره آموزش عمومی با کیفیت و توانمند سازی دانش آموزان مناطق محروم برای ایجاد فرصت های آموزشی متنوع از جمله اهداف  راهبردیمعاونت ابتدایی به شمار می رود.  وی با تاکید بر برنامه ریزی دقیق درباره نیروی انسانی ، فضا و دانش آموزان افزود : ساماندهی و به کار گیری بهینه منابع انسانی ، جذب و تربیت معلمان مستعد و آگاه به عنوان اسوه امین و بصیر در فرآیند تعلیم و تربیت موثرترین عنصر در تحقق ماموریت های نظام تعلیم و تربیت رسمی محسوب می شود.

گفتنی است این جلسه با هدف همگرایی و هم افزایی مستمر در راستای استفاده از ظرفیت ها و امکانات بومی – محلی جهت توسعه کمی و کیفی برنامه های دوره پیش دبستانی و ابتدایی با رویکرد اجرایی شدن مفاد سند تحول بنیادین برگزار شد.

 

به اشتراک بگذارید :