23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ ۱۴:۴۰:۳۱
کد مطلب:  881937
بازدید سرزده مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان از اداره آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان

ابراهیم رفیعی مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت استان به صورت سرزده از اداره آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان بازدید به عمل آورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ماهنشان ، ابراهیم رفیعی، مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان در این بازدید با تمامی پرسنل اداره آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان گفتگو کرد و طی نشستی صمیمانه در جریان پیشنهادات ، مشکلات و چالش های آنان قرار گرفت .

ابراهیم رفیعی با به ظرفیت بالای تربیت دینی در استان زنجان اظهار داشت :  استان زنجان همواره در کشور به عنوان استان مذهبی شناخته می شود و متدین بودن دانش آموزان و فرهنگیان استان شاخص مهمی  در امر تربیت و بالندگی دانش آموزان محسوب می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان در ادامه ضمن اشاره به پتانسیل های موجود در آموزش و پرورش ، تاکید کرد : آموزش و پرورش یک نهاد تخصصی است و  نیاز به کارشناسان متخصص و همگرا دارد .

رفیعی در ادامه با تاکید بر استقلال نهاد آموزش و پرورش گفت : کارشناسی درباره  امور مربوط به امر  آموزش و پرورش بایستی توسط تیم های متخصص و منسجم حزوه تعلیم و تربیت صورت گیرد و تعلیم و تربیت امر پیچیده و تاثیر گذاری است .

گفتی است سازماندهی نیروهای انسانی  ، تامین تجهیزات آموزشی و پشتیبانی ، برنامه های حوزه فرهنگی و هنری ، چالش های منطقه در حوزه فناوری اطلاعات مدارس از سایر موارد مورد بحث و گفتگو  این نشست بود .

به اشتراک بگذارید :