25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ ۱۵:۴۲:۲۵
کد مطلب:  881206
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران در نشست شورای اداری استان مطرح کرد؛
مدرسه مهمترین بخش آموزش و پرورش است

با حضور مدیر کل و اعضای شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران سومین نشست شورای اداری با عنوان تریبون سکوت در نمازخانه اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد صیدلو  ضمن تجلیل از همه همکارانی که به واسطه وجود همه محدودیت‌ها همچنان در این استان تلاش می کنند، اظهار داشت: اصلاح فرایندهای اداری باید در دستور کار قرار گیرد و با فکر، تدبیر و اندیشه در جهت خدمت به مردمامور تسهیل شود.

وی با تاکید بر اینکه ماموریت بزرگ ما در آموزش و پرورش تعلیم و تربیت است، گفت: باید شرایطی فراهم کنیم تا اوضاع و احوال دانش‌آموزان، مدارس و معلمین ما خوب شود.

صیدلو توجه به مدرسه را به عنوان مهمترین بخش آموزش و پرورش، یکی از اولویت‌های اصلی نظام آموزشی دانست و افزود: اگر در کلاس درس اتفاق مثبتی رخ ندهد زحمات ما بیهوده بوده و تمام تلاش ما باید این باشد که شرایطی فراهم کنیم که کلاس درس پویا و باطراوت شود.

این مقام مسول در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر توجه به دولت الکترونیک و استفاده از فناوریهای نوین یادآور شد: بسیاری از فسادهای اداری به دلیل مراجعه به اشخاص و اعمال نظرهای شخصی صورت می‌گیرد که باید با ساماندهی فضای مجازی و بهره‌مندی از این فضای گسترده  در جهت کاهش این مشکلات تلاش نماییم.

تریبون سکوت

 

 

به اشتراک بگذارید :