0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ ۱۱:۳۷:۲۹
کد مطلب:  880952
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست صمیمی با اعضای روابط عمومی استان:
مسیر توسعه ازبستر آموزش می گذرد/خروجی فعالیت ها باید منجر به جلب رضایت مردم شود

صبح امروز نشست صمیمانه اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دفتر این معاونت برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این نشست با اشاره به اهمیت حوزه روابط عمومی در معرفی سازمان و به عنوان قلب تپنده هر سازمان در مواجهه با ارباب رجوع و مردم گفت: بی شک یکی از بال های پیشرفت و توسعه هر سازمانی رسانه است و بی توجهی به زبان رسانه در دنیای امروز یعنی توقف در مسیر پیشرفت.

وی با تاکید بر اینکه امروزه تصمیمات درست بر پایه اطلاعات درست گرفته می شود، تصریح کرد: کسب و دریافت اطلاعات صحیح از منبع روابط عمومی ها به دست می آید و از این رو نقش روابط عمومی ها انعکاس و انتشار اخبار و اطلاعات  بی بدیل است.

بهارلو ایجاد انگیزه در همکاران و برجسته ستازی فعالیت های سازمان را از دیگر وظایف روابط عمومی ها دانست و افزود: نباید فراموش کنیم که جلب رضایت همکاران از وظایف اصلی ماست و خروجی همگی فعالیت های ما باید منجر به جلب رضایت مردم و ارباب رجوع باشد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ایجاد تحول در ساختار سازمانی ، تصریح کرد: همیشه در برابر تغییر مقاومت است و این نباید سبب ناامیدی و دلسردی در پیمودن راههای تغییر و تحول در همکاران گردد و دریچه های نو خلاقیت بسته شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان مسیر توسعه و توانمند سازی از آموزش عبور می کند ، خاطرنشان کرد: آموزش ، توانمندسازی و به روز کردن همکاران باید در اولویت های کاری روابط عمومی هاا قرار گیرد.

 

 

به اشتراک بگذارید :