26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ ۰۹:۱۱:۳۲
کد مطلب:  880786
اجرای برنامه‌های اوقات فراغت با رویکرد کتاب محور در گیلان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با اشاره به برنامه های اوقات فراغت کانون در تابستان گفت:رویکرد فعالیت های کانون کتاب محور است و تمامی کارگاه ها و نشست ها و اردوها و....با این رویکرد برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، اسفندیار ضیایی با بیان اینکه فعالیت های کانون برای اوقات فراغت بچه ها در تمام فصول سال برنامه ریزی می شود،  اظهار داشت: از آنجایی که دانش آموزان در طول تابستان فرصت بیشتری دارند و فارغ از درس و مدرسه هستند؛ فضای کار کردن در این فصل بیشتر می شود.

وی با اشاره به اینکه کانون پرورش فکری امسال بهتر از سال گذشته برنامه ریزی برای این عزیزان داشته،  گفت: رویکرد فعالیت ها با رویکرد کتاب است و تمامی کارگاه ها و نشست ها و اردوها و.... با این رویکرد عمل می کنند . متنوع بودن کارگاه ها درمراکز ثابت ما به این عزیزان وخانواده ها این اجازه را می دهد که با اختیار خودشان کارگاه را انتخاب کنند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان خاطر نشان کرد: بحث دوم ما در حوزه مهارت آموزی است و با شعار "خوب زندگی کردن تمرین می خواهد" به دنبال ایجاد فضایی برای این عزیزان هستیم که مهارت آموزی داشته باشند و علاوه بر مهارت های مختلف تخصصی،مهارت های زندگی نیز در مراکز آموخته می شود.

 ضیایی گفت: امسال همانند سال گذشته طرح پویش فصل گرم کتاب را در تمامی شهرستان ها در بوستان ها و تفرجگاه ها خواهیم داشت و در رشت نیز با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی در دوشنبه های هر هفته بعداز ظهر ها در تماشاخانه این سازمان و در پنج شنبه ها نیز در پارک ها این طرح را دنبال می کنیم.

همچنین نشستی با نویسندگان و شاعران بنام کشور و استان تحت عنوان برنامه "دو پنجره" را در سطح استان برگزار می شود.

 

به اشتراک بگذارید :