2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ ۱۹:۲۹:۲۸
کد مطلب:  880557
استاندار اصفهان :
هیچ جلسه ای را در استان مهمتر از جلسه شورای آموزش و پرورش نمی دانم

عباس رضایی استاندار اصفهان : من شخصا به جلسه شورای آموزش و پرورش اعتقاد دارم ؛ و هیچ جلسه ای را در استان مهمتر از جلسه شورای آموزش و پرورش نمی دانم .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در پانزدهمین روز از تیرماه 1398 استاندار اصفهان در یکصد و سی و دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان ضمن تشکر از اعضای فرهیخته حاضر در جلسه اظهار داشت : در جلسه شورای آموزش و پرورش هر تصمیمی اتخاذ شود در راستای توسعه این استان و آینده کشور تأثیرگذار است .

وی ضمن اشاره به اهمیت برگزاری این جلسات تاکید کرد : من شخصا به جلسه شورای آموزش و پرورش اعتقاد دارم ؛ و هیچ جلسه ای را در استان مهمتر از جلسه شورای آموزش و پرورش نمی دانم .

استاندار اصفهان در ادامه پیشنهاد برگزاری جلسات ویژه ای برای شورای آموزش و پرورش با موضوعات مرتبط با مسائل رفاهی معلمین و فرهنگیان استان داد و آن را ضروری دانست . 

رییس شورای آموزش و پرورش استان در این خصوص گفت : به منظور ارج نهادن به منزلت معلم و با درنظر داشتن شرایط فعلی و باتوجه به مشکلات موجود می بایست با استفاده از امکانات موجود در استان در جهت رفاه معلمین عزیز گام بر داریم . 

استاندار اصفهان شورای آموزش و پرورش استان را دارای ظرفیت های بالایی در اتخاذ تصمیمات دانست و اظهار امیدواری کرد در جلسات آینده این شورا در خصوص مسائل اساسی و بنیادین آموزش و پرورش استان مصوبات لازم اتخاذ گردد . 

وی ضمن ابراز خرسندی از برنامه محوری در آموزش و پرورش استان، آن را مثبت ارزیابی نمود و گفت : این اقدام یکی از گامهای موثری است که در کنار برنامه ریزی های انجام شده می بایست با قشر فرهیخته و صاحبان فرهنگ جامعه با احترام رفتار نمود و از تجربیات آنها در پیشرفت امور بهره برد . 

رضایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات موجود در جامعه و برنامه ریزی های موثری که توسط دولت پیش بینی شده ؛ امید به خدا و توکل به او را یکی از راه های برون رفت از تنش های موجود در جامعه دانست و اظهار داشت : یکی از مهمترین مبانی توسعه و البته توسعه پایدار امید است ؛ پشتوانه این نظام عنایات امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و خون شهدای هشت سال دفاع مقدس است و با برنامه ریزی درست می توان امید و نشاط را به جامعه تزریق نمود. 
 

به اشتراک بگذارید :