0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ ۱۶:۱۳:۱۳
کد مطلب:  880535
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان :
یکی از توفیقات آموزش و پرورش بهره مندی از نیروی انسانی شایسته است

فرهنگیان انسانهایی با صداقت هستند که خالصانه و در نهایت وجدان کاری با همه کمبودها و نارسایی ها و مسائل و مشکلاتی که در آموزش و پرورش وجود دارد وظیفه ذاتی شان را به نحو احسن انجام می دهند . 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در پانزدهمین روز از تیرماه 1398 در برنامه دوره ضمن خدمت مدیران سه دوره آموزش و پرورش ناحیه چهار مدیرکل آموزش وپرورش استان اظهار داشت : یکی از توفیقات آموزش و پرورش بهره مندی از نیروی انسانی شایسته است .

وی در ادامه فرهنگیان را انسانهایی با صداقت دانست که خالصانه و در نهایت وجدان کاری با همه کمبودها و نارسایی ها و مسائل و مشکلاتی که در آموزش و پرورش وجود دارد وظیفه ذاتی شان را به نحو احسن انجام می دهند . 

وی در ادامه افزود : بنده به عنوان خدمتگزار تک تک شما این قامت شکوهمند و انسانیت را ارج می نهم و سر تعظیم و فروتنی فرود می آورم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تاکید کرد : آموزش و پرورش ناحیه چهار از دو ویژگی خاص برخوردار است ؛ اول اینکه این ناحیه بزرگترین و پرجمعیت ترین ناحیه اصفهان است و تراکم دانش آموزی در این ناحیه بیشتر از نواحی و مناطق دیگر استان است و بیشترین تعداد همکاران فرهنگی در آن خدمت می کنند. و دوم اینکه این ناحیه بخش بزرگی از مناطق محروم و حاشیه شهر اصفهان را پوشش می دهد که انبوهی از مهاجران در این ناحیه ساکن و دانش آموزان مشغول تحصیل هستند . طبیعی است که برنامه ریزی و تدارک آنها مشکلات خاص خود را دارد . این چنین وضعیتی ، تنوع قومیتی ، با این حجم از محرومیت تلاش مضاعف ، کار مداوم و مستمر می طلبد و شما مدیران محترم آنرا به جان خریده اید و در حال ایفای متعهدانه این مسئولیت خطیر هستید . 

وی در ادامه با اشاره به این موضوع اظهار داشت : این وضعیت با رشد و گسترش آسیب های اجتماعی رابطه مستقیمی دارد . یکی از رسالت های شما در این ناحیه ، کنترل و مراقبت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بین دانش آموزان عزیز است . 
 

به اشتراک بگذارید :