20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ ۱۶:۱۱:۵۴
کد مطلب:  880529
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان :
هنرمندی شما مدیران است که می تواند هدف بزرگ مدرسه محوری را قابل دسترس نماید

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان : سیاست مدرسه محوری از اولویت های قطعی این دوره از مدیریت آموزش و پرورش استان است و معتقدم رسیدن به توسعه پایدار در فضای مدرسه و توجه به مدرسه به ویژه در دوره ابتدایی رخ خواهد داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در پانزدهمین روز از تیرماه 1398 در برنامه دوره ضمن خدمت مدیران سه دوره آموزش و پرورش ناحیه چهار، مدیرکل آموزش وپرورش استان اظهار داشت : سیاست مدرسه محوری از اولویت های قطعی این دوره از مدیریت آموزش و پرورش استان است و معتقدم رسیدن به توسعه پایدار در فضای مدرسه و توجه به مدرسه به ویژه در دوره ابتدایی رخ خواهد داد . 

وی در ادامه افزود : معتقدم معلمان و مدیران ما مهمترین نقش را در توسعه پایدار جامعه و نظام تعلیم و تربیت بر عهده دارند؛ هنرمندی شماست که می تواند این هدف بزرگ ( مدرسه محوری ) را قابل دسترس نماید . 

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت : ما آرام آرام و به تدریج و با برنامه ریزی که انجام شده در صدد انتقال قدرت تصمیم گیری به کف مدارس هستیم . 

وی در ادامه افزود : بنده امید بسیاری دارم به اندیشه های خلاق ، بازوان توانمند و نیت های پاک شما تا با ابتکار و تلاش و همت به این رسالت بزرگ بپردازیم . 

مدیرکل آموزش و پرورش استان تاکید کرد : آموزش و پرورش اثر بخش ترین ساز و کار جامعه برای مقابله با بزرگترین چالش قرن یعنی توسعه پایدار است . 

وی در ادامه گفت : از بزرگترین چالش های توسعه پایدار آموزش توسعه ای در راستای توسعه پایدار است . 

وی افزود : عوامل موثر در پیشرفت و ترقی و توسعه در جوامع پیشرفته نشان می دهد که همه این کشورها از آموزش و پرورش توانمند و کارآمد برخوردار هستند . 
 

به اشتراک بگذارید :