23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ ۱۰:۵۱:۰۹
کد مطلب:  880221
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در دماوند:
مشارکت و هم افزایی 30 هزار دانش آموز در طرح سفیران سلامت

آئین اختتامیه اردوی دانش آموزی سفیران سلامت با حضور محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در اردوگاه شهید مصطفی خمینی دماوند برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این باره گفت : طرح سفیران سلامت در راستای تحقق اهداف ساحت زیستی و بدنی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که ناظر بر حفظ و ارتقاء سلامت جسمی و روانی دانش آموزان است در مدارس اجرا می گردد .

وی با اشاره به مشارکت30 هزار دانش آموز سفیر سلامت در شهرستانهای استان تهران ،تاکید کرد: این طرح زمینه  ساز هم افزایی و بسیج ظرفیت های دانش آموزی در جهت آموزش اصول بهداشتی و خود مراقبتی خواهد بود .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تاکید بر اینکه طرح سفیران سلامت فرصتی را برای دانش آموزان مهیا می کند تا آگاهی های لازم در خصوص حفظ سلامت ، محیط زیست‌ و منابع طبیعی  به دست آورند،تصریح کرد : استفاده از ارزشهای تعاملی و مشارکتی در قالب های بحث گروهی ، کارگاههای آموزشی ، ایفای نقش ، روزنامه دیواری و...  می تواند در انتقال مفاهیم به سایر همسالان موثر باشد .

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :