3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ ۱۴:۰۲:۵۲
کد مطلب:  879799
با حضور استاندار تهران صورت گرفت:
بازدید از محل برگزاری کنکور سراسری در شهریار

محسنی بندپی استاندار تهران به همراه مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور در دبیرستان دخترانه شاهد حضرت زینب(س) شهریار، از روند برگزاری کنکور سراسری بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،محسنی بند پی استاندار تهران در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از مجموعه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به جهت فراهم کردن زمینه های مناسب و فضایی مساعد برای برگزاری کنکور سراسری گفت:شهریار با تراکم ۱۶هزار نفری دانش آموزی از پر جمعیت ترین مناطق کشور در زمینه تراکم دانش آموزیاست.

 وی با اشاره به افتتاح مدرسه ۱۶کلاسه در شهر وحیدیه تاکید کرد: با اذعان مسئولین شورای آموزش و پرورش شهرستان و مساعدت های دیگرمسئولین، شاهد اقتتاح ۸مدرسه دیگر خواهیم بود که بتوان سرانه ها را به استاندارد مطلوب رساند.

گفتنی است، محسنی بندپی استاندار تهران به همراه تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، طاهری فرماندار شهریار ، محمودی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و پارسا مدیر آموزش و پرورش شهریار با حضور دبیرستان دخترانه شاهد حضرت زینب(س) شهریار ، از محل و روند برگزاری کنکور سراسری بازدید بعمل آوردند.

 

به اشتراک بگذارید :