23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ ۱۳:۲۶:۴۶
کد مطلب:  879664
بازدید استاندار و مدیر کل آموزش و پرورش استان از روند برگزاری آزمون سراسری سال 98 در شهرستان ابهر

فتح اله حقیقی استاندار زنجان و ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش استان از روند برگزاری آزمون سراسری سال 98 در شهرستان ابهر بازدید به عمل آوردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، استاندار زنجان و مدیر کل آموزش و پرورش استان صبح امروز از روند برگزاری آزمون سراسری سال 98 در شهرستان ابهر بازدید به عمل آوردند.

فتح اله حقیقی استاندار زنجان در بازدید از حوزه تیزهوشان فرزانگان شهر ابهر از تمهیدات در نظر گرفته شده برای برگزاری آزمون سراسری و ایجاد فضای آرام در این خصوص گفت: دانش آموزان آینده سازان کشور هستند و باید زمینه برای بروز و ظهور استعدادهای آنان فراهم گردد.

ابراهیم رفیعی در ادامه با اشاره به حضور هجده هزار و 628 شرکت کننده در کنکور سراسری 98 در استان زنجان گفت : آمار شرکت کنندگان کنکور سراسری استان زنجان در سال 98 در رشته علوم ریاضی یک هزار و 387 نفر، علوم تجربی 9 هزار و 280 نفر،  علوم انسانی چهار هزار و 209 نفر ، هنر یک هزار و 70 نفر و زبان خارجه دو هزار و 232 نفر  می باشد.

وی در ادامه افزود: آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی صبح امروز در حال برگزاری است و گروه آزمایشی هنر نیز عصر امروز به رقابت خواهند پرداخت.

مدیر کل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: گروه آزمایشی علوم تجربی نیز صبح روز جمعه 98/4/14  وگروه آزمایشی زبان خارجی عصر همان روز آزمون خواند داد.

 

رفیعی در خاتمه با توصیه به داوطلبان نسبت به شناسایی قبلی حوزه های امتحانی مطابق با اطلاعات کارت ورود به جلسه گفت: حوزه های برگزاری کنکور سراسری در سطح شهرستان های زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده، ماهنشان و طارم است.

به اشتراک بگذارید :