15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ ۱۰:۰۶:۳۷
کد مطلب:  5kT6UC0v
نخستین جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش تربت حیدریه در سال 95 برگزار شد

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت :کلید حل مشکلات جامعه در عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در گرو همدلی ملت و دولت است و این وحدت پشتوانه ای محکم برای موفقیت کشور خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش تربت حیدریه ،اولین جلسه شورای معاونین در سال جدید به ریاست مدیر این اداره برگزار شد.

سعید نیرویی مدیر آموزش و پرورش شهرستان تربت حیدریه  در این جلسه ابتدا با تبریک سال نو،به تشریح پیام نوروزی مقام معظم رهبری و پیام رئیس جمهور محترم پرداخت و با اشاره به شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل  نامگذاری شده است افزود:کلید حل مشکلات جامعه در عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در گرو همدلی ملت و دولت است و این وحدت پشتوانه ای محکم برای موفقیت کشور خواهد بود. ایشان همچنین با بیان بخشی از عملکرد یک ساله ،بر برنامه ریزی هدفمند جهت تحقق اهداف مورد نظر در مدت باقی مانده در سال تحصیلی جاری تاکید داشت. 

وی در خصوص هفته تجلیل و بزرگداشت مقام معلم و با اشاره به نقش و منزلت والای معلمان و فرهنگیان، اظهار داشت: نقش و جایگاه والای معلمان در رشد و پیشرفت جامعه برکسی پوشیده نیست و اجرای برنامه های بزرگداشت هفته معلم باید به نحو مطلوب و مؤثری انجام شود تا بتوانیم گوشه ای از زحمات آنان را جبران کنیم. ایشان همچنین با اشاره به برنامه های ( بزرگداشت هفته مقام معلم ، ساماندهی نیرو و فضابرای سال تحصیلی جدید ، آموزش ضمن خدمت ، امتحانات پایان سال تحصیلی و موارد و مسائل جاری و پیش رو در این مدیریت ) لزوم برنامه ریزی و دقت نظر بیشتر معاونین محترم راکمافی السابق در این زمینه را داشتند.
در پایان هر کدام از معاونین به ایراد نکته نظرات و پیشنهادات خود برای روند بهتر و مطلوبتر امورات فرهنگی و آموزشی و اداری پرداختند.
 
به اشتراک بگذارید :