22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ ۰۹:۲۰:۰۰
کد مطلب:  878746
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری نشست های علمی راهبران تکنولوژی و گروه های آموزشی 

نشت های علمی و هم اندیشی  سرگروه ها و راهبران درسی استان در اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد احسانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در تشریح این خبر گفت:نشست های علمی راهبران تکنولوژی و گروه های آموزشی  استان در راستای بازآموزی و به اشتراک گذاری تجارب برنامه های درسی دوره  ابتدایی به منظور آسیب شناسی و برررسی چالش های موجود در اداره تکنولوژی و گرو های آموزشی ابتدایی  برگزار شد.

وی با تاکید بر توسعه توانمندی ها حرفه ای همه معلمان ابتدایی ، اظهار داشت:ضرروت این امر برای راهبران  آموزشی به عنوان متولیان اصلی آموزش و راهبری معلمان بیشتر و با اهمیت تر است.

احسانی  با اشاره به تغییرات در رویکرد های کتاب های درسی و همینطور تغییر در رویکرد های تدریس با توجه به غنی تر شدن محیط های یادگیری دانش آموزان ، تاکید کرد: برگزاری اینگونه نشست ها فرصتی در جهت به اشتراک گذاری دانش و تجربه  به منظور رفع موانع و چالش های ارتقاء توانمندی معلمان ابتدایی است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه ایام تعطیلات تابستان فرصت خوبی برای بازاندیشی در اقدامات انجام شده و تصمیم گیری برای برنامه های پیش رو است، تصریح کرد: برگزاری این نشست ها در طول سال تحصیلی به منظور ارتقاء و اجماع علمی بین اعضای گروه های آموزشی لازم و ضروری است.

 

به اشتراک بگذارید :