23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ ۰۷:۵۶:۳۷
کد مطلب:  878563
محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی گفت:
بازنشستگان افرادی هستند که 30 سال از گرانبها‌ترین سال های عمر خود را وقف خدمت به مردم کرده و در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت به میهن اسلامی گام نهاده اند.

آیین تجلیل و تکریم از بازنشستگان حوزه ستادی سازمان با حضور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی برگزارشد

 به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی در راستای تقدیر از تلاش و کوشش خستگی ناپذیر جمعی از بازنشستگان ارجمند  حوزه ستادی سازمان نهضت سواد آموزی که پس از سال ها خدمات شایسته به افتخار بازنشستگی نائل شدند مراسمی  با حضور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی برگزار شد .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی ضمن درود و سلام به پیشگاه امام زمان (عج)وارواح طیبه شهدا به ویژه شهدای سواد آموزی و امام خمینی (ره) و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری وخیر مقدم به بازنشستگان محترم ، با اشاره به جایگاه و اهمیت احترام به بازنشتگان گفت: بازنشستگان افرادی هستند که 30 سال از گرانبها‌ترین سال های عمر خود را وقف خدمت به مردم کرده و در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت به میهن اسلامی گام نهاده اند.

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: وظیفه خود می دانستیم که این مراسم را در راستای تجلیل و تکریم از بازنشستگان حوزه ستادی سازمان برگزار کنیم .

محمد زاده با اشاره به اینکه بازنشستگان کوله باری از تجربه و فکر و اندشیه هستندو فکر و اندیشه این عزیزان در بهره برداری موثر است گفت :  بازنشستگی آغاز راه جدیدی برای زندگی است نه پایان راه و ما باید ازتجربیات و وجود ارزشمند این عزیزان استفاده کنیم .

همچنین در ابتدای این مراسم کوثری معاون توسعه و پشتیبانی سازمان ضمن تقدیر وقدردانی ازبازنشستگان عزیز گفت : فرصت را غنیمت بشماریم و از لحظه های عمر خود استفاده بهینه کنیم .

به اشتراک بگذارید :