23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ ۱۰:۲۳:۳۷
کد مطلب:  878091
معاون آموزش متوسطه استان در جلسه بررسی وضعیت آموزشی شهرستان طارم متذکر شد:
تلاش جدی برای پوشش تحصیلی حداکثری

داود بهرامی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان در جلسه بررسی وضعیت آموزشی شهرستان طارم گفت: افزایش حداکثری پوشش تحصیلی دانش آموزی در سال تحصیلی آتی باید یکی از تلاش های جدی مناطق باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، داود بهرامی در جلسه بررسی وضعیت آموزشی شهرستان طارم که با حضور معاون آموزشی و کارشناسان این شهرستان برگزار گردید، ضمن تقدیر از ارتقای کیفیت آموزشی گفت: هدف از برگزاری جلسات آشنایی بیشتر با طرح ها و برنامه های مناطق، نقاط قوت و موارد قابل پیگیری، ایجاد وحدت رویه، مفاهمه و پیشبرد اهداف آموزش متوسطه و رسیدن به دیدگاه مشترک در حل مسائل و چالش های پیش رو می باشد.

وی در ادامه به بهبود روابط انسانی در فضای سازمانی ادارات مناطق و نواحی  اشاره و تاکید نمود: تقویت فضای روابط انسانی  مطلوب  جزو حساس ترین و مهمترین  و اثرگذارترین مسئولیت های  همکاران اداری است که در سایه  آن  اعتماد و انگیزه  همکاران آموزشی به عنوان  پیشرانان سازمانی  افزایش خواهد یافت.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان براهتمام جدی نواحی ومناطق  به پیگیری طرح ها و برنامه ها و توانمند سازی نیروها اشاره و تاکید نمود: این برنامه ها جزئی از اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش می باشد.

این مقام مسئول همچنین به تلاش جدی برای  پوشش تحصیلی حداکثری نواحی و مناطق تاکید و خواستار تشکیل کمیته  پوشش تحصیلی در مناطق و مدارس و استفاده از ظرفیت های موجود از جمله دهیاری های،بخشداری ها ،اولیاء،روحانیون و سایر اقشارشد.

بهرامی در ادامه به موضوعات مهمی همچون هدایت تحصیلی، طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان،  توسعه متوازن بین رشته ای، سازماندهی تخصصی نیرو و نظارت بر تدوین برنامه های هفتگی مدارس، نقل و انتقال نیرو و پروژه مهر اشاره و خواستار پیگیری جدی موارد یادشده از جانب نواحی و مناطق در راستای آغاز سال تحصیلی جدید توام با شور و نشاط بیشتر گردید.

در ادامه این جلسه، نظری معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان طارم گزارشی از وضعیت آموزشی ارائه و در پایان هرکدام از اعضاء نیز  دیدگاه ها و نظرات خود را پیرامون جلسه بیان و تصمیماتی در ارتباط با موضوع مورد نظر گرفته شد.

 

به اشتراک بگذارید :