0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ ۱۹:۳۶:۰۴
کد مطلب:  877768
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان :
مسیر آموزش و پرورش استان اصفهان مسیری است که در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ترسیم شده است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در دهمین روز از تیرماه 1398 مدیرکل آموزش وپرورش استان در جمع مدیران مدارس تیران وکرون با اشاره به اقدامات خوبی که توسط مدیران این شهرستان انجام شده اظهار داشت : در این شهرستان مدیران موفقی وجود دارند که حتی با دست های خالی اقدامات بزرگی را انجام داده اند و خوب است که از تجربه این مدیران استفاده گردد. امروز آموزش و پرورش در شرایط ویژه ای قرار دارد که با روش های سنتی اداره آن امکان پذیر نیست . قطعا امروز ما نیاز داریم که مردم در کنار ما باشند  و از ظرفیت سایر دستگاه ها استفاده نماییم . 
وی در ادامه گفت : امروز مسیر آموزش و پرورش استان اصفهان مسیری است که در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ترسیم شده است و امسال در اول مهرماه هیچ کاری در آموزش و پرورش استان انجام نخواهد شد مگر آنکه منطبق بر برنامه سال 98 و مبتنی بر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باشد . 
مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه با اشاره به این موضوع که حرف مبنای عمل نیست اشاره کرد : مدرسه محوری یکی از این برنامه ها است و می بایست با استفاده از پتانسیل موجود در آموزش و پرورش خودمان اقدام به رفع مشکلات پیش رو نماییم . 
وی در ادامه گفت : از هشت ماه قبل برنامه ریزی ساماندهی نیروی انسانی برای سال تحصیلی 99_98 در استان اصفهان شروع شده و تا به امروز تمام مسیرهای جذب نیروی انسانی طی شده است . اما استان اصفهان در این زمینه هنوز با مشکلاتی روبروست که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده، در دست اقدام و پیگیری های لازم این مشکلات مرتفع گردد.

به اشتراک بگذارید :