26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ ۱۱:۱۲:۴۵
کد مطلب:  877492
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:
برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش تحقق یک امر لازم و ضروری است و نماد مشارکت سایر دستگاه ها در جهت افقی روشن برای آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان : همه اعتقاد داریم که همه چیز از مدرسه و آموزش و پرورش آغاز می گردد و می بایست مسائل آموزش و پرورش در اولویت همه امور قرار بگیرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در دهمین روز از تیرماه 1398 جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان ، فرماندار شهرستان ، شهرداران و مسئولین آموزش و پرورش استان و منطقه برگزار شد . 

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان ضمن تشکر از فرماندار تیران و کرون به منظور اهتمام در برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش و در الویت قرار دادن نظام تعلیم وتربیت در شهرستان اظهار داشت : برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش تحقق یک امر لازم و ضروری است  و نماد مشارکت سایر دستگاه ها در جهت افقی روشن برای آموزش و پرورش. 

وی در ادامه با اشاره به نیاز این شهرستان در نوسازی مدارس فرسوده گفت : در شهرستان تیران و کرون پتانسیل خوبی در حوزه خیرین وجود دارد و می بایست از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده نمود . 

وی در ادامه افزود : شورای آموزش وپرورش نماد تحقق مشارکت و نظارت مردم است ؛ و فلسفه شورای آموزش و پرورش استفاده بهینه از ظرفیت های موجود انسانی و شهری است .

مدیرکل آموزش و پرورش استان تاکید کرد : همه اعتقاد داریم که همه چیز از مدرسه و آموزش و پرورش آغاز می گردد و می بایست مسائل آموزش و پرورش در اولویت همه امور قرار بگیرد . 

مدیرکل آموزش وپرورش استان با اشاره به این موضوع که شورای آموزش و پرورش به دنبال عدالت آموزشی است اظهار داشت : مشارکت در شورای آموزش و پرورش به عنوان یک ابزار ؛ می خواهد با ایجاد دغدغه فکری در موضوع آموزش و پرورش ، نهادها و دستگاه ها و مردم را برای رسیدن به افق روشن در آموزش و پرورش ، بر تأمل و اندیشه در این حوزه وادارد . 

وی در ادامه با اشاره به برخی مسائل موجود در آموزش و پرورش و همچنین کسری نیروی انسانی در آموزش و پرورش اظهار داشت : به همین منظور در روز گذشته جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با موضوع بررسی مسائل آموزش و پرورش برگزار شد.

وی در ادامه یکی دیگر از موضوعاتی که در شوراهای آموزش و پرورش می بایست به آن پرداخته شود تبدیل به احسن نمودن فضاهای آموزشی در نواحی و مناطق دانست . 
در این جلسه پیرامون مباحث نوسازی مدارس فرسوده ، وضعیت نیروی انسانی ، ایاب و ذهاب مدارس استثنایی ، اضافه نمودن رشته گردشگری به مدارس تیران و کرون و... بحث و تبادل نظر گردید. 

در پایان حججی فرماندار تیران وکرون ضمن تشکر از حضور مدیرکل آموزش وپرورش و نوسازی وتوسعه وتجهیز مدارس  اظهار داشت: فرماندار، بخشداران وشهرداران و دهیاران تیران وکرون تمام قد در خدمت آموزش وپرورش هستند و ان شاء الله آموزش وپرورش می تواند با برنامه ریزی لازم از این پتانسیل نهایت استفاده را  بنماید.
 

به اشتراک بگذارید :