2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ ۱۰:۲۴:۲۷
کد مطلب:  877426
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تمهید مقدمات لازم جهت برگزاری آزمون سراسری 98 در 211 حوزه در این استان

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  از تمهید مقدمات لازم جهت برگزاری هر چه بهتر آزمون سراسری 98 در 211 حوزه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به حساسیت های لازم در برگزاری آزمون کنکور سراسری سال 98 ، اظهار داشت: تمهیدات لازم در 211 حوزه برگزاری این آزمون در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران صورت گرفته است و جلسات توجیهی ، هماهنگی برای کلیه سطوح عوامل انسانی برگزار کننده آزمون تشکیل گردیده است .

وی با تاکید بر اینکه بخشی از برگزاری این آزمون در استان بر عهده دانشگاهها می باشد ، تصریح کرد: در مجموع 49 و هزار و 240 شرکت کننده در سطح استان در این آزمون شرکت خواهند کرد که 30 هزار و 610 نفر از داوطلبین را خانم ها و 18 هزار و 630 نفر از داوطلبین را آقایان تشکیل می دهند.

صیدلو با اشاره به اینکه 11 منطقه از 21 منطقه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مسئولیت برگزاری آزمون سراسری در این استان را بر عهده دارند ، یادآور شد : بیشترین تعداد شرکت کننده از شهریار و چیزی بالغ بر 10 هزار و 146 داوطلب می باشد.

این مقام مسئول با تاکید بر زمان برگزاری آزمون در روزهای 13 و 14 تیرماه نود وهشت همزمان با سراسر کشور خاطرنشان کرد: باجه های رفع نقص در زمان مقرر تشکیل و آماده رفع نواقص احتمالی داوطلبین عزیز می باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی شرکت کننده گان و داوطلبان عزیز ، توفیق روز افزون آنها را در تمامی مراحل زندگی از خداوند منان مسئلت نمود.

 

 

به اشتراک بگذارید :