26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ ۰۸:۵۲:۱۶
کد مطلب:  877328
با حضور اعضای شورای دانش آموزی و مجامع سازمان دانش آموزی برگزار شد :
اختتامیه طرح گفتمان های دانش آموزی استان اصفهان

با حضور اعضای شورای دانش آموزی و مجامع سازمان دانش آموزی اختتامیه طرح گفتمان های دانش آموزی در کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان مراسم اختتامیه گفتمان های دانش آموزی به همراه مجمع اعضا، مربیان سازمان دانش اموزی و شوراهای دانش آموزی پسر استان اصفهان در روز اول تیرماه ویژه پسران  و دانش اموزان دختر روز یکشنبه دوم تیرماه در کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی (ره) برگزار شد.

مهدی اسماعیل معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در سخنانی در جمع دانش آموزان با اشاره به برگزاری طرح گفتمان های دانش آموزی از آبان ماه 97 در سطح مدارس و در ادامه سطح منطقه ای در بهمن ماه گفت: پرسشگری در دانش آموزان به شناخت انها بر اساس ادارک و تفکر در یادگیری کمک خواهد کرد و در طرح گفتمان های دانش آموزی به دنبال این هستیم که دانش آموزان با تفکر نقادانه به ارزیابی و تحلیلی درست از شرایطی که در آن قرار گرفته اند برسند.

وی اظهار داشت : تفکر نقادانه در کنار مسئولیت اجتماعی باعث رشد و بالندگی دانش اموزان خواهد شد.

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با موضوع سواد رسانه ای و کارگاه های تخصصی از برنامه های این برنامه مشترک بین سازمان دانش آموزی و اداره فرهنگی هنری اموزش و پرورش استان بود.

به اشتراک بگذارید :