28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ ۰۸:۴۶:۱۴
کد مطلب:  877314
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
 بررسی همسویی فعالیت گروههای آموزشی متوسطه با راهبردها و سیاست های آموزشی

نشست تخصصی نقد، بررسی و تحلیل فعالیت های گروههای آموزشی متوسطه در سال تحصیلی 98-1397 با حضور رئیس، کارشناسان و مدیران اجرایی اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه برگزار گردید.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: به منظور بررسی عملکرد و تحلیل فعالیت های سالانه سرگروههای درسی مناطق و استان در راستای پیشبرد اهداف پیش بینی شده و معطوف به کیفیت بخشی دروس متوسطه، نشستی با حضور کارشناسان و مدیران اجرایی گروههای آموزشی متوسطه برگزار گردید.

وی ، نقش اصلی گروههای درسی را فراهم نمودن زمینه ها و عوامل رشد حرفه ای و روزآمد کردن اطلاعات معلمان دانست و افزود: تحقق این مهم از عوامل مؤثر در کاهش آسیبهای آموزشی و تکامل همه جانبه دانش آموزان است.

شفیع پور با اشاره به نقش مؤثر مدیران اجرایی در تسهیل اقدامات و هماهنگی فعالیت های سرگروههای درسی متوسطه اول و دوم استان تاکید کرد: نظارت و پیگیری کارآمد و اثربخش در همه زمینه های آموزشی به ویژه در حیطه گروههای های درسی متوسطه باعث بهبود و ارتقای همه عناصر دخیل در فرایند تدریس و یادگیری می گردد.

گفتنی است در پایان این نشست کارشناسان و مدیران اجرایی پیرامون مسایل مختلف آموزشی و چالش های آن به تبادل نظر پرداختند.

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :