7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ ۰۸:۵۸:۲۷
کد مطلب:  877308
در اولین برنامه سفر سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش به استان گلستان صورت گرفت؛
ارسال کاروان اقلام اهدایی به خانواده‌های فرهنگی سیل‌زده گلستانی

در اولین برنامه سفر سرپرست وزارت آموزش و پرورش به استان گلستان، کاروان اقلام اهدایی به خانواده‌های فرهنگی سیل‌زده گلستانی ارسال شد.

 به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش‌وپرورش، صبح امروز با حضور سید جواد حسینی، سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش، هادی حق‌شناس استاندار گلستان، احسان گوهری راد مدیرکل آموزش‌وپرورش گلستان، حسن مرادی رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی، کاروان اقلام اهدایی به خانواده‌های فرهنگی سیل‌زده شهرستان‌های گلستان از مقصد کانون فرهنگی و تربیتی طه گرگان  ارسال شد.

اقلام اهدایی این کاروان به ارزش 3 میلیارد ریال و شامل: لباسشویی، فرش، پنکه، یخچال، اجاق‌گاز، برنج، وسایل آشپزخانه، پک حبوبات و ... بوده است که با همکاری بسیج فرهنگیان گلستان، آموزش‌وپرورش و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس این استان جهت رفاه حال همکاران سیل‌زده فرهنگی تهیه‌شده است.

شایان‌ذکر است، صبح امروز و پیش از شروع برنامه‌های سفر به استان گلستان سید جواد حسینی به‌اتفاق هیئت همراه  با حضور در امامزاده عبدالله (ع) گرگان، ضمن غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا و اهدای گل و نثار فاتحه، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشتند و با آرمان‌های آنان تجدید میثاق کردند.

به اشتراک بگذارید :