0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ ۱۳:۴۰:۲۶
کد مطلب:  877054
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان :
سرمایه گذاری پایه ای در حوزه نیروی انسانی آموزش و پرورش راه برون رفت از وضعیت توسعه نیافتگی جامعه است

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در نشست مشترک نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با مسئولین آموزش و پرورش استان: یکی از استراتژی های ویژه برای توسعه پایدار و توسعه اقتصادی جامعه این است که همه دستگاه ها و مسئولین به سراغ آموزش و پرورش و مدارس بیایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در نهمین روز از تیرماه 1398 نشست مشترک مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با مسئولین آموزش و پرورش استان برگزار گردید .

در این دیدار حجت الاسلام موسوی لارگانی ضمن عرض تسلیت شهادت امام صادق علیه السلام و درگذشت نماینده محترم نطنز و قمصر جناب آقای دکتر صفاری از حضور نمایندگان و مسئولین آموزش وپرورش در برگزاری این نشست مشترک تشکر نمود .

سپس اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان طی سخنانی با استناد به بیانات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و صاحب نظران امر تعلیم و تربیت در خصوص توجه و اهمیت آموزش و پرورش مطالبی ارائه نمود .

وی در ادامه گزارش مبسوطی از وضعیت نیروی انسانی استان ، کمبودها ، چالش ها ، و راهکارهای برون رفت از وضعیت موجود ارائه نمود که مورد توجه نمایندگان محترم قرار گرفت .

در ادامه هر کدام از نمایندگان ضمن تشکر از گزارش و فعالیت های انجام شده در آموزش و پرورش استان ضمن ارائه نظرات خود در خصوص موارد کلی استان و حوزه انتخابیه آمادگی خود را برای پیگیری موارد مورد نیاز آموزش و پرورش از مسئولین و دستگاه های کشوری اعلام نمودند .

 

به اشتراک بگذارید :