28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ ۱۰:۲۵:۲۰
کد مطلب:  876772
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
آغاز مرحله مصاحبه حضوری فرآیند انتخاب و انتصاب مدیران

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از آغاز مرحله مصاحبه حضوری فرآیند انتخاب و انتصاب مدیران در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسین سنجری معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: پس از برگزاری  آزمون حضوری - الکترونیکی  فرآیند انتخاب و انتصاب مدیران و اعلام امتیاز شرکت کنندگان از وزارت متبوع اعلام گردید.

وی با اشاره به توجیه عوامل اجرایی در خصوص بارگذاری امتیازات در سامانه همگام تاکید کرد: شرگت کنندگانی که حائز امتیاز بیش از 120 شده اند به مصاحبه حضوری دعوت خواهند شد .

سنجری ادامه داد: در این مرحله از فرآیند اجرایی ،تیم هایی متشکل از سه نفراز صاحب نظران و مسئولین اداری  مناطق در فضایی مطلوب توام با تکریم  به بررسی های لازم می پردازند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در این مرحله سنجش ویژگی های شخصیتی و روانشناختی ،مهارت های تخصصی و فنی و  همچنین مدیریت و برنامه ریزی مصاحبه شوندگان  مورد ارزیابی قرار می گیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :