0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ ۰۸:۴۵:۰۰
کد مطلب:  876197
با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار گردید:
گردهمایی ویژه مدیران مدارس شاهد دوره دوم متوسطه استان اصفهان

گردهمایی مدیران مدارس شاهد دوره دوم متوسطه استان اصفهان در دبیرستان دخترانه شاهد غفاری ناحیه 2، برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گردهمایی مدیران مدارس شاهد دوره دوم متوسطه استان اصفهان روز چهارشنبه پنجم تیرماه ۹۸ با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان، رییس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2، کارشناسان امور شاهد و ایثارگران و مدیران مدارس شاهد دوره دوم متوسطه، در خصوص اجرایی شدن شناسنامه فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس شاهد، سبک منسجم مدارس شاهد و همچنین بررسی و هماهنگی دستورالعمل ثبت نام مدارس شاهد، در محل دبیرستان دخترانه شاهد غفاری ناحیه 2 برگزار گردید.

در ابتدای جلسه اکبری رییس اداره امور شاهد و ایثارگران استان، در خصوص سبک منسجم مدارس شاهد، دستورالعمل ثبت نام مدارس شاهد و ساماندهی نیروی انسانی مطالبی را ارائه نمود.

در ادامه، ناظم زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل، اظهار داشت انتظار می رود مدیران مدارس شاهد با اگاهی کامل از سیاست ها و رویکردهای جدید آموزش و پرورش نظیر مدرسه محوری که زمینه ساز اجرای سند تحول در مدارس است برنامه های خود را برای سال تحصیلی ۹۹_۹۸ تدوین و زمینه اجرای آن را فراهم نمایند.

ناظم زاده بر لزوم انطباق  برنامه های مدارس با سند تحول تاکید و افزود علیرغم مشکلات موجود در استان در بخش نیروی انسانی از مدیران مدارس خواست ضمن درک شرایط موجود و با توجه به اولویت تامین نیروی انسانی جهت تدریس، ابراز امیدواری کرد نگاه مسوولین اداره کل به مدارس شاهد نگاه مثبتی است و سعی بر پیگیری و رفع مشکلات و تنگناهای این مدارس است. 

در این گردهمایی امینی کارشناس امور شاهد و ایثارگران اداره امور شاهد و ایثارگران، توضیحات لازم در رابطه با شناسنامه فعالیت های پرورشی و آموزشی و همچنین سبک منسجم مدارس شاهد،  را ارائه نمود.

در پایان، اکبری رییس اداره امور شاهد و ایثارگران استان به پرسش های مدیران پیرامون شناسنامه فعالیت های پرورشی و آموزشی مدارس شاهد و سبک منسجم این مدارس پاسخ داد.

به اشتراک بگذارید :