24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ ۱۱:۳۹:۰۷
کد مطلب:  876143
مدیرکل آموزش و پرورش استان در اولین جلسه پروژه مهر:
پروژه مهر، برنامه ریزی منسجم و مدون برای یک سال تحصیلی موفق است

ابراهیم رفیعی مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در اولین جلسه پروژه مهر که ششم تیرماه با حضور اعضای این شورا در سالن غدیر برگزار گردید اظهار داشت: پروژه مهر، صرفا بازگشایی مدارس نیست، بلکه برنامه ریزی منسجم و مدون برای یک سال تحصیلی مطلوب و موفق است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ، رفیعی ضمن تقدیر از زحمات و فعالیت های اعضای شورای پروژه مهر با بیان اینکه فصل تابستان، بر خلاف تصور عموم، ایام پرکاری برای ادارات آموزش و پرورش و مدیران مدارس است ابراز داشت: پروژه مهر به مثابه چتر بزرگی است که همه فعالیت های آموزشی،پرورشی،تربیت بدنی،نیروی انسانی و پشتیبانی را انسجام و ساماندهی خاصی بخشیده و موجب می گردد تا در طول سال تحصیلی ، با برنامه و منسجم حرکت نماییم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در ادامه با تاکید بر آسیب شناسی پروژه مهر در سنوات گذشته خاطرنشان کرد: بایستی پس از انجام آسیب شناسی ، نقاط قوت فعالیت ها تقویت گردیده و نقاط ضعف برطرف گردد.

حسین امیری رییس اداره آموزش دوره اول متوسطه و دبیر شورای پروژه مهر نیز با ارائه گزارش مبسوطی از عملکرد این شورا و کارگروهها در سال گذشته و انجام برنامه ریزی برای سال تحصیلی جدید گفت:پیش بینی می شود امسال بیش از 199هزار دانش آموز در مدارس استان مشغول به تحصیل شوند که این آمار، افزایش 3درصدی جمعیت دانش آموزی استان را نشان می دهد.

در ادامه این جلسه، اعضای حاضر به بیان کوتاهی از عملکرد و وظایف کارگروهها پرداخته و نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.  

 

 

 

به اشتراک بگذارید :