13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ ۰۷:۰۳:۲۷
کد مطلب:  875841
مدیرکل آموزش وپرورش استان عنوان کرد:
شکوفایی آموزش وپرورش در سایه نیروی انسانی تربیت یافته

مدیرکل آموزش وپرورش استان ظهر امروز در بین الصلاتین نماز جماعت معاونین پرورشی آموزش و پرورش نواحی و مناطق آذربایجانشرقی در مصلی امام خمینی(ره) هادیشهرگفت: نیروی انسانی تربیت یافته می تواند آموزش وپرورش را به شکوفایی و شادابی و اهداف ترسیم شده برساند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی،جعفر پاشایی در بین الصلاتین نماز جماعت معاونین پرورشی آموزش و پرورش نواحی و مناطق آذربایجانشرقی در مصلی امام خمینی(ره) هادیشهرگفت: سند ۲۰۳۰اصلا در آموزش وپرورش استان وجود خارجی ندارد و بعد از صدور فرمان مقام معظم رهبری در محکومیت سند ۲۰۳۰بیانیه صادر کردیم.

مدیرکل آموزش وپرورش استان تصریح کرد: سند تحول بنیادین میثاق ملی ما بوده و اجرای آن رسالت اصلی مجموعه است.

وی خاطر نشان ساخت: از ظرفیت روحانیون در راستای پیاده سازی احکام اسلامی در بدنه دستگاه تعلیم و تربیت نهایت استفاده را می کنیم.

پاشایی در پایان افزود: نیروی انسانی تربیت یافته می تواند آموزش وپرورش را به شکوفایی و شادابی و اهداف ترسیم شده برساند.

همچنین مدیرکل آموزش وپرورش استان در ادامه سفر یکروزه خود به شهرستان جلفا در دیدار با فرماندار منطقه گفت: آموزش وپرورش جلفا می تواند از ظرفیت منطقه آزاد ارس در راستای حل مشکلات منطقه نهایت استفاده را بکند.

جعفر پاشایی اضافه کرد: همسویی و هماهنگی عامل موفقیت در تمام کارهاست و توسعه هم با برنامه ریزی، تلاش شبانه روزی و مشارکت تمامی نهادها اتفاق می افتد.

احمدی فرماندار شهرستان جلفا هم در ادامه گفت: تکریم معلمان در همه زمان ها و مکان ها واجب بوده و آموزش و پرورش محور توسعه کشور محسوب می شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :