0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ ۱۴:۰۷:۱۰
کد مطلب:  875696
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان :
می بایست از تمام ظرفیت ها برای جذب افراد بی سواد و کم سواد استفاده گردد

مدیرکل آموزش و پرورش استان از دوره آموزشی مسئولین سواد آموزی استان بازدید به عمل آورد .

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از معاونت سواد آموزی آموزش و پرورش استان ؛ در پنجمین روز از تیرماه 1398 دوره آموزشی ضمن خدمت تربیت مدرس شهرستانی ویژه مسئولین سواد آموزی نواحی ، شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش استان با موضوع بررسی تحلیل و روش تدریس کتب دوره های سواد آموزی برگزار شد. مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با حضور در این برنامه و در جمع مسئولین سواد آموزی استان بر ضرورت کیفیت بخشی به آموزش تاکید نمود و اظهار داشت : حضور بموقع در کلاس ها و توانمند سازی آموزش دهنده موجب استقبال و ترغیب سواد آموزان برای شرکت در کلاس ها خواهد شد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه افزود : استفاده از ظرفیت شورای آموزش و پرورش ، شورای پشتیبانی ، بهبود کیفیت و همکاری سایر دستگاه ها  و اداراتی که با سواد آموزی تفاهم نامه دارند می بایست مد نظر قرار گیرد .

وی در ادامه خطاب به مسئولین سواد آموزی استان گفت : همه برنامه های ابلاغی و طرح ها مانند طرح جذب اولیای بی سواد، عشایر ، کمیساریا ، زندان و مسابقات ابلاغی سازمان دارای اهمیت هستند و می بایست طبق زمانبندی اجرا گردند .

وی مدیران مدارس ، انجمن اولیا ومربیان ، و دانش آموزان را یکی از بهترین ظرفیت ها برای جذب افراد بی سواد و کم سواد دانست و افزود : با حضور در مدارس و تعامل با آنها تحقق برنامه ها را دنبال کنید .

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه تاکید کرد اولویت در خصوص نظارت بر اجرای دقیق فعالیت ها منطبق با سند تحول، نظارت بر عملکرد موسسات ، رعایت حقوق آموزش دهندگان ، دقت در تشکیل پرونده های استخدامی ، نظارت بر امتحانات، ثبت برنامه ها در سامانه و مستند سازی کلیه امور مورد توجه و اهتمام ویژه قرار گیرد .

وی در پایان از تلاش همکاران تشکر و قدردانی نمود و نظارت دقیق بر فعالیت ها را خواستار شد.
 

به اشتراک بگذارید :