0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ ۱۰:۳۱:۰۷
کد مطلب:  875405
در سالن جلسات شماره یک اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد :
جلسه آسیب شناسی فرآیند مصاحبه متقاضیان ورودی دانشگاه فرهنگیان

جلسه آسیب شناسی فرآیند مصاحبه متقاضیان ورودی دانشگاه فرهنگیان در سالن جلسات شماره یک اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در چهارمین روز از تیرماه ۱۳۹۸ جلسه آسیب شناسی فرآیند مصاحبه  متقاضیان ورودی دانشگاه فرهنگیان  استخدام پیمانی و تعهد دبیری با حضور معاونین پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی ، آموزش متوسطه ، تربیت بدنی و سلامت و روسای ادارات داخلی این اداره کل ؛ و با حضور سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان و پردیس های تابعه در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید.

در این جلسه غلامحسن سخایی معاون پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان و نائب ریس ستاد مصاحبه ضمن عرض خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه دقت بالا در  مصاحبه ورودی دانشگاه فرهنگیان را امری ضروری دانست  و تأکید کرد : متقاضیان ورودی دانشگاه فرهنگیان برای 30 سال خدمت در آموزش و پرورش مصاحبه می شوند نه فقط برای ورود دانشگاه فرهنگیان، بنابراین باید با حساسیت خاصی فرآیند مصاحبه انجام گیرد .

وی در ادامه گفت : کار گروهی متشکل از اداره کل و دانشگاه فرهنگیان در جهت برنامه ریزی و اجرای مصاحبه  تشکیل گردد.

در ادامه این جلسه ناظم زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اظهار داشت: بر اساس گزارشات دریافت شده از مناطق و نواحی بعضا مشاهده می گردد نیروی های جدید الورود  از قدرت کلاس داری لازم برخوردار نیستند و مصاحبه باید با وسواس خاصی صورت گیرد که افرادی که پناسیل لازم معلمی را دارند وارد سیستم آموزش و پرورش شوند .

سپس رئیسی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: تشکیل به موقع جلسات آسیب شناسی در زمان مشخص شده برای برنامه ریزی بهتر حائز اهمیت است .

وی در ادامه افزود : بررسی وضعیت سلامت متقاضیان در حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت انجام می گیرد که دقت لازم در این زمینه انجام خواهد گرفت.

در ادامه عروف زاد سرپرست دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: آسیب شناسی مصاحبه در دانشگاه فرهنگیان به عنوان یکی از اولویت های اصلی پژوهش در دانشگاه در دستور کار قرار گرفته است.

وی همچنین باورمندی به مصاحبه کلیه عوامل اجرایی و مصاحبه کنندگان را امری ضروری دانست.

سپس حجت الاسلام دکتر بهرامی نماینده ولی فقیه در دانشگاه فرهنگیان در بیاناتی گفت: اصلی ترین شاخص معلمان، باورمندی و اعتقادات دینی معلمان می باشد. در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان اعتقادات و باورهای دینی متقاضیان ورود به دانشگاه فرهنگیان باید مورد تأکید قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :