26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۹:۴۶:۴۳
کد مطلب:  875081
همایش کوه پیمایی ویژه مراقبین سلامت و دبیران ورزش خانم منتخب استان گیلان

معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش و پرورش استان گیلان در مراسم کوه پیمایی خواهران فرهنگی استان گیلان گفت: غنی سازی اوقات فراغت موجب ارتقای سلامت کارکنان و افزایش اثربخشی آنان در سازمان می شود. همایش کوه پیمایی مراقبین سلامت ودبیران ورزش این استان در شهرستان ماسال برگزار گردید.

« امیر سراجی» معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان گیلان گفت: « اگر درگذشته تجهیزات و فناوری محور توسعه بود، امروزه دیگر این مقوله کافی نیست بلکه مهمترین عامل محوری توسعه انسان سالم می باشد و ارزشمند ترین دارایی های هر سازمانی نیروی انسانی آن سازمان است.» وی افزود: «آموزش و پرورش استان گیلان به غنی سازی اوقات فراغت همکاران فرهنگی بسیار توجه دارد؛ چرا که منابع انسانی هر اداره یا سازمان مهمترین منبع حیاتی و راهبردی برای دستیابی  به اهداف استراتژیک آن سازمان است . آموزش پرورش نیز با آگاهی از این مسئله، بیش از پیش به مسائل روانی همکاران خود توجه دارد. ما برای افزایش شور و نشاط درونی  و تامین انرژی از دست رفته همکاران در محیط کاری باید هر چند وقت یک بار به فراخور امکانات موجود برنامه های تفریحی را طراحی کنیم تا همکاران به دور از مسئولیت های اداری و سازمانی در آن مشارکت نمایند. چون اعتقاد داریم هرچه رضایت خاطر همکاران ما در مقوله گذراندن اوقات فراغت بیشتر تحقق یابد، مطمئنا ضمن ارتقای سلامت شان، توجه آنها به مسئولیت های شغلی افزایش یافته و منافع سازمانی بیشتر تحقق می یابد. »
 


گفتنی است  بیش از 200نفر از همکاران فرهنگی اعم از دبیران ورزش، مراقبین سلامت و همکاران اداری از شهرستان ها و مناطق مختلف استان گیلان در این همایش شرکت داشتند. این همایش صبح روز دوشنبه مورخ1398/4/3 درشهرستان ماسال به میزبانی اداره آموزش وپرورش این شهرستان برگزار گردید.

به اشتراک بگذارید :