24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۱:۰۷:۴۱
کد مطلب:  874786
دبیر کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران:
اگر پیشگیری به شکل درست انجام شود در حوزه درمان با مشکلات کمتری مواجه هستیم

آیین اختتامیه هشتمین جشنواره نوجوان سالم با حضور شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ، دبیرکمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مواد مخدر استان تهران و دانش آموزان منتخب این جشنواره در سالن ولایت این ادارکل در حال برگزاری است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نوروزی دبیر کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران با اشاره به اسناد بالادستی و سند جامع پیشگیری از اعتیاد ، اظهار داشت : همگی این اسناد بر برنامه ریزی جدی در آموزش و پرورش تاکید داشته و آموزش در مدرسه را یکی از کارامدترین راه حل ها می دانند.

وی ، تاکید کرد: در سال های اخیر در جهت فعال سازی برنامه پیشگیرانه برای والدین دانش آموزان نیز برنامه ریزی هایی از سوی ستاد صورت پذیرفته است و تلاش بسیاری در جهت بالابردن سطح آگاهی های دانش آموزان  و والدین گرامی انجام شده تا از عمق اسیب ها جلوگیری گردد.

نوروزی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مسئولین در آموزش و پرورش به شکل بسیار جدی در مسیر آموزش دانش آموزان در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی می باشند ، خاطرنشان کرد: اگر پیشگیری به شکل درست عمل شود  در حوزه درمان با مشکلات و هزینه های بسیار کمتری مواجه هستیم.

 گفتنی است در این همایش از برگزیده گان جشنواره نوجوان سالم با حضور مسئولین تجلیل  شد.

 

به اشتراک بگذارید :