26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ ۲۰:۱۴:۴۲
کد مطلب:  874331
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان :
یکی از اهداف آموزش و پرورش در بحث آسیب های اجتماعی توسعه نهضت پیشگیری است

عبدالرضا رئیسی: در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در آموزش و پرورش کارهای فرهنگی متعددی انجام شده که جشنواره نوجوان سالم در همین راستا برگزار می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در سومین روز از تیرماه 1398 در اختتامیه هشتمین جشنواره نوجوان سالم در محل مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شماره 3 شهر اصفهان برگزار شد عبدالرضا رئیسی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اظهار داشت :  هفته مبارزه با مواد مخدر که هر ساله در کشور به آن پرداخته می شود به منظور یادآوری است که جوانان ، نوجوانان و کودکان ما در معرض انواع آسیب های اجتماعی قرار دارند . 

وی در ادامه با اشاره به اقداماتی که توسط ارگان های مختلف به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح جامعه انجام می شود افزود : وظیفه ما در آموزش و پرورش در بحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی است ؛ به همین منظور تفاهم نامه ای میان آموزش و پرورش و نیروی انتظامی در استان منعقد است که فعالیت های مختلفی در این خصوص انجام می شود .

عبدالرضا رئیسی در ادامه گفت : یکی از اهداف آموزش و پرورش در این خصوص توسعه نهضت پیشگیری است که در این باره کارهای فرهنگی متعددی انجام شده که جشنواره نوجوان سالم در همین راستا برگزار می گردد. 

وی در ادامه افزود : این جشنواره دانش آموزان را با مضرات و معایب مواد مخدر ، دخانیات ، خشونت و آسیب هایی که ممکن است به این واسطه در جامعه بوجود آید آشنا می سازد .

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان در پایان از زحمات مدیران و روسای آموزش و پرورش ، معاونین پرورشی و تربیت بدنی در نواحی و مناطق ، عوامل برگزاری این جشنواره و ارگان هایی که در این زمینه به آموزش و پرورش کمک می نمایند تشکر و قدردانی نمود.
 

به اشتراک بگذارید :