24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ ۱۸:۴۰:۳۷
کد مطلب:  874307
در دومین مرحله از اجرای طرح ناعم صورت گرفت:
بازدید از کلیه مدارس غیردولتی شهرستان های ابهر و خرمدره

در دومین مرحله از اجرای طرح ناعم کلیه مدارس غیردولتی شهرستان های ابهر و خرمدره امروز مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، علی بیات رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی با اعلام این خبر گفت: نظارت بر فعالیت مدارس غیردولتی از مهم‌ترین برنامه‌ها و وظایف اداره مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی است که با هدف ارزیابی اجرای دقیق قوانین، مقررات و بخشنامه‌ها در مدارس غیردولتی و ارتقای کیفی امور آموزشی و پرورشی این مدارس انجام می‌شود.

وی افزود: در مرحله دوم اجرای "طرح ناعم"؛ 14 گروه ناظر و ارزیاب استان، با حضور در شهرستان های ابهر و خرمدره ، از فعالیت ها و برنامه های مدارس غیردولتی با محوریت ثبت نام دانش آموزان، بازدید به عمل آوردند.

بیات هدف از اجرای این طرح را نظارت مستمر بر عملکرد مدارس غیردولتی استان، اجرای دقیق قوانین و مقررات در مدارس غیردولتی، افزایش رضایت‌مندی در مخاطبان و اولیای دانش‌آموزان، تشویق موسسان و مدارس فعال و قانونمند و کمک به ارتقای وضعیت مدارسی که نیاز به اصلاح و بهبود فعالیت‌ها و برنامه‌ها دارند برشمرد.

 گفتنی است: مرحله اول این طرح هفته گذشته انجام گرفت که طی آن کلیه مدارس ابتدایی غیردولتی شهر زنجان مورد ارزیابی و نظارت قرار گرفتند.

به اشتراک بگذارید :