30 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ ۱۳:۴۱:۵۴
کد مطلب:  874242
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش خبر داد:
تدوین دائرة المعارف دانش و تجربه مدیریت چهل ساله وزارت آموزش و پرورش

علی الهیار ترکمن با بیان مطلب فوق گفت: بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی تحریر و تبیین گردید یک سند فاخر اجتماعی است که پرداختن به آن و عملیاتی نمودن محورهای این بیانیه مسیر توسعه کشور را هموار می نماید

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، الهیار ادامه داد: در یکی از فرازهای ارزشمند این بیانیه، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) همگان را به کنکاش در تجربیات چهل ساله انقلاب فرا می خوانند.

 ایشان می فرماید: « برای برداشتن گام های استوار در آینده باید گذشته را درست شناخت و از تجربه ها درس گرفت»
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: در این راستا برآنیم تا از طریق مصاحبه های حضوری و تجمیع مستندات تاریخی-اداری و مدیریتی، دانش و تجربیات مدیران را مستند و دائرة المعارفی تحت همین عنوان به جامعه بزرگ فرهنگیان تقدیم نمائیم. بی شک این گنجینه فاخر می تواند به عنوان چراغ راهی برای فرهنگیان جوانی باشد که در چرخه مدیریتی این وزارت خانه قرار می گیرند تا ضمن حفظ استمرار مدیریت در نظام تعلیم و تربیت از هدر رفت منابع انسانی و مالی جلوگیری به عمل آید.

در پایان معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: استفاده از دانش و بهره گیری از تجربیات گذشتگان در کنار کسب مهارت ها و دانش های جدید،همچون پلی است که گذشته را به آینده متصل می کند و توسعه متوازن را در بخش های مختلف کشور به ارمغان می آورد.
امید است با همکاری و همیاری سایر معاونت ها و سازمان های این وزارت خانه بتوانیم در سریع ترین زمان ممکن از این اثر ارزشمند رونمایی و بهره برداری نمائیم.

به اشتراک بگذارید :