1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ ۱۳:۰۲:۴۴
کد مطلب:  874198
با تصویب کارگروه استانی صندوق ذخیره فرهنگیان:
سهم فرهنگیان عضو صندوق ذخیره استان گیلان به میزان حداقل 3 درصد حقوق و مزایا افزایش می یابد

نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان استان گیلان گفت: ضروری است مزایا و امتیازات عضویت و افزایش سهم فرهنگیان در صندوق ذخیره، برای همکاران تبیین شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، قربانعلی رضایتی در جلسه کارگروه استانی صندوق ذخیره فرهنگیان استان در سخنانی ضمن برشمردن مزایا و امتیازات در نظر گرفته شده برای اعضای صندوق به ویژه اعضایی که حق السهم ماهیانه خود را افزایش می دهند، اظهار داشت: با توجه به هجمه های سنگین رسانه ای و سیاه نمایی هایی که در گذشته صورت گرفته است، نیاز ضروری وجود دارد که با کار رسانه ای دقیق و سریع، ضمن حفظ اعتماد همکاران فرهنگی به صندوق ذخیره، نسبت به مزایای عضویت و خدمات صندوق به اعضا بهتر اطلاع رسانی شود. وی با اشاره به لزوم ابهام زدایی از مزایای افزایش حق السهم ماهیانه گفت: لازم است اعضای کارگروه صندوق ذخیره در شهرستان ها، نواحی و مناطق مختلف استان با تشکیل جلساتی به صورت حضوری و چهره به چهره، همکاران را نسبت به مزایای افزایش حق السهم خود آگاه کنند. نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان عضویت 800 هزار نفری فرهنگیان کشور در صندوق ذخیره فرهنگیان افزود: 85 درصد معلمان گیلانی به تعداد 22 هزار نفر در این صندوق عضو هستند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان و رئیس کارگروه صندوق ذخیره فرهنگیان استان نیز در سخنانی با اشاره افزایش سهم الشرکه اعضای کارگروه صندوق ذخیره در استان به 5 درصد گفت: با اطلاع رسانی مطلوب و جامع می توان تعداد به مراتب بیشتری از همکاران را به افزایش سهم الشرکه خود در صندوق ذخیره به میزان حداقل 3 درصد حقوق و مزایای ماهیانه خود ترغیب کرد.

در پایان جلسه نیز سایر اعضای کارگروه نظرات و پیشنهادات خود را اعلام کردند و به اتفاق بر اجرایی کردن هرچه سریعتر بخشنامه افزایش حق الشرکه فرهنگیان عضو صندوق ذخیره در استان به میزان حداقل 3 درصد با اطلاع رسانی دقیق و جامع نسبت به مزایای آن تاکید کردند.

به اشتراک بگذارید :