22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ ۱۵:۰۸:۰۸
کد مطلب:  873611
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری دومین نشست کارگروه معاونت پشتیبانی

دومین نشست کارگروه معاونت پشتیبانی شورای آموزش و پرورش استان تهران با حضور محسن بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،شهرداران عضو کارگروه ، نماینده اداره کل راه و شهرسازی ، نمایندگان استاندری تهران ، مسئولین درآمد شهرداری‌های عضو کارگروه و دیگر اعضا در سالن شورای یک این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن اهمیت برگزاری منظم نشست های کارگروه معاونت پشتیبانی شورای آموزش و پرورش تاکید کرد: قطعا برای رسیدن به اهداف مورد نظر سازمانی و توسعه برنامه های برون سازمانی نیازمند مشارکت ، همفکری و تبادل اندیشه می باشیم تا بتوانیم با یک خرد جمعی در مسیر رشد و پیشرفت قرار گیریم .

وی بررسی نهای پیش نویس شیوه نامه بند (د) تبصره (9) قانون بودجه سال 98 را از مهمترین برنامه های در دستور کار این نشست دانست و افزود: با مشارکت و همفکری اعضای شورا به نتایج مطلوبی دست خواهیم یافت.

بهارلو ، ادامه داد: بررسی نهایی شیوه نامه جدید ماده (16) قانون شوراها نیز در این نشست مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و جهت ارائه به شورای آموزش و پرورش استان تنظیم می گردد.

این مقام مسئول ،انتخاب 3 شهردار برتر استان مطابق شاخص های تدوین شده را از دیگر برنامه های این نشست معرفی کرده و تصریح کرد: شهرداران برگزیده پس از معرفی به شورای آموزش و پرورش استان تهران مورد تجلیل و تقدیر قرار خواهند گرفت.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان با اشاره به ضرورت تهیه نقشه( GIS) در استان خاطرنشان کرد: ارائه راهکارهای احداث فضاهای آموزشی ، بهینه سازی  و تامین منابع مالی مدارس در سطح استان از جمله مواردی است که باید مورد توجه جدی در این کارگروه قرار گیرد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :