23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ ۱۲:۵۲:۱۲
کد مطلب:  873508
محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی
مباحث مطروحه در هشتمین جلسه شورای معاونین، مدیران و مشاوران سازمان نهضت سواد آموزی

هشتمین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان در خصوص ارائه چارچوب و مدل مفهومی نظام آموزشی بزرگسالان در آموزش و پرورش ، ارائه گزارش مسابقه کتابخانی با موضوع حمایت از تولید کالای ایرانی و همچنین گزارش عملکرد گروه بهبود کیفیت سال 1397 برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان  نهضت سواد آموزی ضمن گرامیداشت فرارسیدن سالروز شهادت شهید دکتر مصطفی چمران ، پیشاپیش سالگرد شهادت  شهید دکتر بهشتی و 72 تن از یاران با وفای انقلاب اسلامی را تسلیت گفت .

محمد زاده ضمن تشکر از گزارشات خوب و ارائه شده ابراز امیدواری کرد و بیان داشت : با قوت از چارچوب تهیه شده برای نظام آموزشی بزرگسالان که در کمیسیون های شورای عالی آموزش و پرورش مطرح شده  دفاع شود و نتیجه لازم حاصل شود .

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی تاکید کرد : مواردی که لازم است از این گزارش های ارائه شده به خصوص گزارش بهبود کیفیت در جلسه مدیران کل تذکر داده شود ،  استخراج و در اختیار قرار گیرد .

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ادامه جلسه از  آقای کوثری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان خواست مواردی که لازم است در خصوص نظارت بر موسسات غیر دولتی و برون سپاری فعالیتهای سواد آموزی  به مدیران کل گفته شود ارائه گردد تا  مدیران آموزش و پرورش دقت لازم را در جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی داشته باشند .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی  به حضور خود در جلسه شورای پشتیبانی استان فارس اشاره کرد و گفت : جلسه ی بسیارخوبی برگزار شد  و در این جلسه محورهای اساسی سواد آموزی استان در دستورکار قرار گرفت و  همچنین تصمیمات خوبی گرفته شد .

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه لیلا رضایی مدیر کل دفتر دوره های سواد آموزی سازمان نهضت سواد آموزی ،گزارشی از چارچوب نظام آموزشی بزرگسالان در آموزش و پرورش را مطرح کرد .

همچنین نامجومنش مدیر کل دفتر سنجش و ارزشیابی سازمان نهضت سواد آموزی ،گزارشی  را در خصوص مسابقه کتابخانی و عملکرد گروه بهبود کیفیت سال 1397 ارائه نمود .

به اشتراک بگذارید :