26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ ۱۰:۴۵:۲۵
کد مطلب:  873326
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
تجلیل از دانش آموزان برتر استان در طرح دادرس

با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مراسم تجلیل از دانش آموزان کهریزکی حائز رتبه اول در طرح دادرس در اداره آموزش و پرورش کهریزک برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، الهه حسن پورمعاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تبریک  کسب عنوان نخست طرح دادرس به مدیر ، شورای معاونین و دانش آموزان منطقه کهریزک اظهار داشت: آماده سازی دانش آموزان و جوانان نسل آینده از وظایف همگانی بوده و بر ما واجب است که برای آمادگی دانش آموزان در روزهای سخت ازهیچ تلاشی دریغ نکینم.

وی با اشاره بر اجرای هر چه بهتر برنامه ها،تاکید کرد: آموزش باید به گونه ای باشد که هر دانش آموز بعنوان امدادگر در خانه،محله و مدرسه پرورش یابد و  افزایش هر چه بیشتر جامعه آماری و تشویق نمودن دانش آموزان در این زمینه ضروری است.

معاون تربیت بدنی هدف از اجرای این برنامه ها را آموزش مقابله در شرایط سخت، حفظ آرامش،پناه گیری صحیح،خروج ایمن ، خود امدادی و در نهایت کمک رسانی به آسیب دیدگان و دگر امدادی دانست و تصریح کرد:برای آمادگی و حضور در رقابت های المپیاد آماده طرح دادرس در سطح کشور، یک اردوی آموزشی در تیرماه تحت نظارت اساتید در اردوگاه شهید مصطفی خمینی دماوند برگزار خواهد شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :