0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ ۱۰:۱۲:۴۵
کد مطلب:  873303
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری اولین دوره امدادگر ورزشی

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری اولین کارگاه توانمند سازی معلمان تربیت بدنی با عنوان امدادگر ورزشی به میزبانی ناحیه دو ری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،الهه حسن پورمعاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: اولین کارگاه توانمند سازی معلمان تربیت بدنی مناطق 21 گانه شهرستانهای استان تهران با عنوان امدادگر ورزشی از روز یکشنبه مورخ نوزدهم خردادماه در مجتمع ورزشی فاطمه الزهرا(س) شهر ری در حال برگزاری می باشد .

وی افزود: این دوره با همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی و با هدف تربیت امدادگران متخصص آسیب های ورزشی جهت همکاری مسابقات و برنامه های ورزشی بصورت متمرکز استانی و به مدت شش روز برگزار می گردد

حسن پور با اشاره به اینکه این کارگاه با حضور اساتید مجرب و برجسته فدراسیون پزشکی و 45 نفر از معلمان تربیت بدنی مناطق 21 گانه شهرستانهای استان تهران بصورت تئوری و عملی برگزار می گردد، تصریح کرد:شرکت کنندگان در این دوره باید دوره آموزشی 80 ساعته هلال احمر را گذرانده باشند .

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: این دوره برای اولین بار و بصورت تخصصی در آموزش و پرورش جهت آموزش امدادگر ورزشی برگزار می گردد.

گفتنی است در حاشیه برگزاری این دوره ،چینیان رئیس انجمن ورزشی کشور در سومین روز از برگزاری آن بازدید بعمل آوردو توانمند سازی معلمان جهت امدادگری و امدادرسانی بموقع در حین برگزاری رقابت های ورزشی دانش آموزان را ضروری دانست.

 

 

به اشتراک بگذارید :