26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ ۰۸:۰۵:۵۷
کد مطلب:  873142
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان :
صاحب نظران همکاری خود را جهت رسیدن به اهداف نظام تعلیم و تربیت و تحقق سند تحول بنیادین توسعه و تعمیق ببخشند

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان : نگاهی که در مجموعه حراست آموزش و پرورش استان غالب شده، نگاه فرهنگی و آموزشی است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان در اولین روز از تیرماه 1398 در مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست اداره کل آموزش و پرورش استان؛ مدیرکل آموزش و پرورش اظهار داشت : به تعبیر مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) معلم پایه ریز تمدن نوین است ؛ معلمان جهادگران میدان کارزار مبارزه با جهل و بی سوادی ؛ و سازندگان هویت و فرهنگ یک ملت هستند . به همین جهت معلمین نقش مهمی در توسعه و پیشرفت جامعه دارند و امروز آموزش و پرورش و معلم با القابی همچون شرافت ، کرامت ، نجابت و اعتماد در اذهان عمومی جامعه شکل گرفته است . 

وی در ادامه گفت : همه این تعابیر نتیجه زحماتی است که معلمین ما در کلاس های درس می کشند و امروز در جامعه در این جایگاه قرار دارند؛ و وظیفه تک تک ما است که از این ظرفیت صیانت نماییم .

وی در ادامه افزود : بخش عمده آرامشی که امروز در آموزش و پرورش استان وجود دارد مدیون زحمات کارکنان حراست در نواحی ، مناطق و استان است که با این دیدگاه امور حراست را پیش می برند و در کنار روسای ادارات تصمیم ساز و مشاوران امین و مورد اطمینان هستند . 

مدیرکل آموزش وپرورش استان اظهار داشت : مجموعه حراست در آموزش و پرورش مشاورینی در کنار مسئولین هستند و جای تشکر دارد به آن جهت که نگاهی که در مجموعه حراست آموزش و پرورش استان غالب شده ، نگاه فرهنگی و آموزشی است . 

وی در ادامه تاکید کرد : درخواست ما از صاحب نظران ، معلمین ، اولیا ، دستگاه ها و نهادها این است که همکاری خود را با خدمتگزاران خودشان در مجموعه آموزش و پرورش استان جهت رسیدن به اهداف نظام تعلیم و تربیت و همچنین محقق شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش توسعه و تعمیق ببخشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در پایان ضمن آرزوی سعادت و سرافرازی برای همه همکاران در سایه الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) از زحمات آقای علیرضا محمودی در طول خدمت در این سنگر قدردانی و آرزوی موفقیت برای ایشان در سنگر جدید نمود و آقای احمدرضا یزدانی به عنوان مدیر حراست معرفی شد . 

شایان ذکر است در این مراسم که در محل سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد ، مدیر حراست کل استان ، مسئولین اداره کل اطلاعات استان ، معاونین اداره کل و جمعی از روسای آموزش و پرورش استان ، روسای داخلی اداره کل و مسئولین حراست نواحی و مناطق آموزش و پرورش حضور داشتند . 
 

به اشتراک بگذارید :