30 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ ۱۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  873104
مدیر کل آموزش و پرورش استان
همراهی، همفکری و هم افزایی بخشهای مختلف، راه برون رفت از مشکلات و مسائل تعلیم و تربیت است.

رخشانی گفت: تعامل و همراهی حوزه ها و بخشهای مختلف در پیشبرد برنامه ها و فعالیتهای آموزش و پرورش یک ضرورت است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، حمیدرضا رخشانی در آیین تکریم و معارفه مدیر کل آموزش و پرورش استان، ضمن قدردانی از نگاه و اندیشه مدبرانه همه مسئولین به دستگاه حساس تعلیم و تربیت،همراهی، همفکری و هم افزایی بخشهای مختلف را راه برون رفت از مشکلات و مسائل تعلیم و تربیت دانست.

وی با تاکید بر اولویت های مهم آموزش و پرورش و نقش تربیتی معلمان، مدرسه را مهمترین بخش آموزش و پرورش و محل تحقق اهداف متعالی تعلیبم و تربیت واقعی عنوان نمود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مسئولیت را فرصتی برای ادای دین به مردم و آحاد جامعه بیان داشت و افزود: مادامی که برای مردم و در خدمت مردم بوده و باری را از دوش آنان برداریم احساس خستگی نخواهیم کرد.

رخشانی مهمترین سرمایه آموزش و پرورش را معلمان صبور، قانع و توانمند عنوان نمود و ادامه داد: اگر در مسئولیتها هدف را خدمتگزاری به دیگران دانسته و همیشه خود را مورد سوال بدانیم یقینا هدف اصلی مان قرب الهی خواهد بود.

وی با دعوت از همه صاحب نظران، پیشکسوتان و جامعه بزرگ فرهنگی استان برای کمک به تحقق اهداف و برنامه های پیش رو، بر تعامل و هم افزایی بین بخشها و حوزه های مختلف برای رسیدن به نقطه مطلوب تاکید نمود.

به اشتراک بگذارید :