0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ ۱۶:۰۴:۰۹
کد مطلب:  872983
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان :
فرآیند سنجش با اهداف صرفه جویی اقتصادی  خانواده ها،  پیشگیری و شناخت به موقع بیماریها، تشخیص شکاف های آموزشی نو آموزان و جایدهی مناسب آنان در مدارس هر ساله در حال انجام است

محسن الماسی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان : در این فرآیند بالغ بر۵۴۰ نفر نیروی انسانی در بیش از ۷۰ روز کاری به فعالیت می پردازند تا سنجش ۹۰۰۰۰ نوآموز را در استان انجام دهند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در اولین روز از تیرماه 1398 رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در آیین افتتاحیه طرح سنجش 98 اظهار داشت : فرآیند سنجش با اهداف صرفه جویی اقتصادی  خانواده ها،  پیشگیری و شناخت به موقع بیماریها، تشخیص شکاف های آموزشی نو آموزان و جایدهی مناسب آنان در مدارس هر ساله در حال انجام است.

وی در ادامه گفت : در این فرآیند بالغ بر۵۴۰ نفر نیروی انسانی در بیش از ۷۰ روز کاری به فعالیت می پردازند تا سنجش ۹۰۰۰۰ نوآموز را در استان انجام دهند.

محسن الماسی افزود : شاید مهمترین قسمت فرآیند سنجش در استان اصفهان علاوه بین هماهنگی بین دستگاهی وجود تنوع قومی و تفاوت ها قومی فرهنگی است.

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش  استان اصفهان گفت : برای  ثبت نام طرح سنجش والدین ابتدا با مراجعه به نزدیکترین مدرسه به محل سکونت خود نسبت به ثبت نام و نوبت گیری در پایگاه اقدام می کنند ، سپس در تاریخ معین شده با در دست داشتن اصل شناسنامه و ۱ قطعه عکس به همراه فرزند خود به پایگاه اولیه مراجعه می کنند.

وی در ادامه اظهار داشت : پس از انجام ارزیابی درصورت عدم نیاز به ارجاع به مراکز بهداشتی برای تکمیل فرآیند و کنترل موارد بهداشتی به خصوص بحث واکسیناسیون مراجعه نموده و درنهایت برای ثبت نام به مدرسه مورد نظر خود مراجعه می کنند.

الماسی افزود : مدیر آموزشگاه مقصد با مراجعه به سامانه قادر خواهد بود نتیجه را رویت و چاپ نموده و در پرونده نوآموز ضبط نماید.

به اشتراک بگذارید :