18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ ۱۵:۵۰:۱۹
کد مطلب:  872978
مرادی در کارگروه آموزش، بازآموزی و هماهنگی کارشناسان بازنشستگی مناطق ۱۹ گانه آموزش و پرورش شهر تهران:
آموزش مستمر کارکنان سرعت بخشی به خدمات اداری است

کارگروه آموزش، بازآموزی و هماهنگی کارشناسان بازنشستگی مناطق ۱۹ گانه آموزش و پرورش شهر تهران، در محل سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.

کارگروه آموزش، بازآموزی و هماهنگی کارشناسان بازنشستگی مناطق ۱۹ گانه آموزش و پرورش شهر تهران با حضور مرادی رئیس امور اداری و تشکیلات و عظیمی مدرس دوره های آموزش بازنشستگی صندوق بازنشستگی کشوری، در محل سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران،  مرادی رئیس اداره امور اداری وتشکیلات اداره کل در این جلسه اظهارداشت:آموزش از عوامل افزایش هوش سازمانی می باشد و آموزش مستمر کارکنان سرعت بخشی به خدمات اداری است .

وی همچنین افزود:آموزش عامل ارتقاء علمی و افزایش توانمندی کارکنان است و توجه ویژه و تکریم همکاران فرهنگی به ویژه همکاران بازنشسته ، به عنوان یکی ازوظایف مهم کارشناسان امور اداری می باشد.

در این جلسه رئیس اداره امور اداری وتشکیلات اداره کل، خواستار بازبینی و اصلاح فرایندها،به منظور کاهش تردد فرهنگیان و کارکنان آموزش و پرورش شد.

 در ادامه عظیمی مدرس دوره  نیز آگاهی و ارتقاء علمی کارشناسان را از عوامل مهم کاهش مراجعه فرهنگیان و کاهش اعاده پرونده بازنشستگی ضروری دانسته و در تعریف کارشناس اظهار داشت: کارشناس کسی است که هر آنچه دیگران در پرونده نمی بینند،او ببیند.

 در پایان جلسه مباحث تخصصی و بررسی دقیق قوانین جهت تشکیل پرونده‌های بازنشستگی سال 98 ،مورد بررسی قرار گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :