22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ ۰۸:۲۶:۲۹
کد مطلب:  872411
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
نظارت  بر اجرای کیفی برنامه راهبری مدرسه محوری

ششمین نشست ستاد راهبری مدرسه محوری شهرستان های استان تهران با حضور معاونین ، روسای ادارات داخلی و کارشناسان مربوطه تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسین سنجری معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان با تبیین فعالیت های صورت گرفته در کارگروه های شش گانه مربوطه اظهار داشت:نظارت  بر اجرای کیفی برنامه راهبری مدرسه محوری فضای پرنشاط و جذاب را در مدارس به دنبال دارد.

سنجری با اشاره به لزوم پیگیری مصوبات و فعالیت های مدنظر ستاد راهبری مدرسه محوری تاکید کرد: با اجرایی شدن مصوبات و نظارت های مستمر بر فعالیت های مناطق تابعه در این راستا شاهد ایجاد فضای پرنشاط و جذابی در مدارس برای دانش آموزان خواهیم بود.

 

این مقام مسئول  با بررسی گزارش های ارسالی مناطق  در خصوص مدرسه محوری ، تصریح کرد: با توجه  به ایجاد لینک ستاد  راهبری مدرسه محوری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بهره گیری از مطالب آن در جهت رسیدن به اهداف مورد نظر ستاد ضروری است.

 

گفتنی است در این نشست ،مسئولین کارگروه ها  از فعالیت های صورت گرفته گزارشی ارائه نمودند.

 

 

به اشتراک بگذارید :